Annemin her seferinde beni küçük görmesi

Artık sinirlenmeye başladım.her işime karışıyor sonra da hiçbir şey bilmiyorsun diyor.az önce de gelmiş çok dağınıksın,ne zaman bir şeyleri öğrenip yapacaksın diye tersliyor beni.olay ütü yapmamdan çıktı aslında.ütülenmesi gereken şeyler vardı evde, bende ütüyü yaparken düzgün olmasını istediğim için çok uğraşırım, pantolonu ütüledim gömleğinde kumaşı garip olduğu için uğraştırdı beni.annemde gelmiş ütünün bitmediğini görünce hala yapamadın mı, ben biliyorum zaten uzun sürer senin ütün, biraz öğren ütü öyle yapılmaz böyle olur dedi.bende başladım söylemeye tamam uzun süre yapıyorum da kötü mü iş çıkarıyorum, bittiğinde hepsi gayet iyi oluyor niye yaptığımı görmezden geliyorsun falan dedim.okullar tatil oldu diye sevinirken evde huzur bulmaya çalışırken bu kadının böyle yapması sinirlendiriyor.sizinde mi anneleriniz böyle?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• herkesin annesi böyle değil ama benziorlar işte

1|0
    0|0
    • Ya abi hem hadi bugun tatli yap deyip hem de mutfakta isine karisir mi bir insan ya?sonra da bilmiyorsun der mi? Gecen gunde bunu yapti.haksizsam haksizsin de yani.

• haklısın abicim haklısın :))

Erkekler Ne Diyor 4

• :D

ona büyüdüğünü hissettirmelisin.

tabi gerçekten büyüksen. mesela +25 isen:)

0|0
    0|0
    • +18 yetmiyor mu :D aslinda kucuk problemler farkindayim ama mutfakta canim yemek yapmak istediginde falan fazla mudahale ediyor o yuzden patliyorum artik.

• kadın haklı yanı uzun sure bana versen utu yaopma ısını bende yaparım onemlı olan kısa surede ıyı ıs cıkarmak utu ne kadar elektrık yakıyo bılıyon mu bacım

0|0
    0|0
    • Oha yani :D iyi o zaman is yaparken elektrikle suyuda dusunurum artik :D

• Yok valla anladim :D hatta gittim ozur de diledim, abim de sabah gurultumuzu duymus niye kavga ettigimizi sorunca anlattim gulup dalga gecti.sorun kalmadi yani :))

• iyi sevindim sizin adınıza:)

• anneler haklıdır karşılık verme

0|0
    0|0
  • benim annem bana ev işi yaptırmaz da:))9 bence böle tatlı tatlı atışmak güzel çemkirme annene

0|0
    0|0
    • Tatli degildi ama :) bende her zaman yapmiyorum okudugum icin ama evdeyken istiyor bazen tabi ki.

• Bosverecegiz artik :D

• boşver gitsin:))

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...