İlgili makamların artık internette her yazınızı incelediğini biliyor musunuz ?

Bu ve bu gibi paylaşım sitelerinde suç teşkil edecek şeyler asla yazmayın. İnternet dünyası, malum ülkedeki son olaylarla birlikte derin inceleme altında. Bir şey yazmadan önce detaylıca düşünüp yazın. Kendinizi ve hayatınızı riske atmayın. Biriyle ilgili şikayetiniz varsa gidin ilgili makama bizzat başvurun. Burası bunları paylaşacak yer değil arkadaşlar..ç

Güncellemeler:
sizin için soyluyorum arkadaşlar, beni yanlis anlamayin.
Hem kendinizi, hem de bu siteyi zora sokmayın.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• ilgili makamların işi gücü yok ks mi takip ediyo, bırak bu işleri...

ancak şikayet durumunda yazdıklarımız inceleniyo ve o zaman hakkaten başımızı ağrıtabilecek bir sürü şeyle karşılaşma olasılığımız doğuyo, orda haklısın.

0|0
    0|0
    • ya cinsellik kategorisine gir de bak. birisi resmen suc duyurusunda bulunmuş oldu. bu yüzden yazdım. elbette takip ediliyor herkes. her turlu ortamdan hem de...

• Bilader, benle aşık atma değişik terimler kullanıp artistlik yaparak. Bilgilerime ve mesleğime bok sürdürmem. Sen ülkeden ifade özgürlüğünün olduğunu mu sanıyorsun ? Daha geçen gün sadece bir yoruma gülücük atan bir adamın yargılandığından haberin var mı? Dijital ortamda iz bırakmayan kesinlikle hiç bir şey yoktur. İstediğin tünelden geç, secerene kadar bulurlar. OK? Götünden kan alırlar. Privacy, permission bilmiyorum oyle mi? :)) Seviyeme gelmen için 10 fırın ekmek yemelisin!

• Senin gibi hayal gücü kıt insanlarla tartışmaya değmez.

• mk iti sana hakaret etmeyi gösteririm ben sana giren çıkanmı var kendi kendine tribe giriyon mk salagı

0|1
    0|0
    • Bu arkadaşın siteyle ilişiği kesilmiştir. Birden fazla hesap ile birilerine saldırmak yasaklanma sebebidir. Yönetime teşekkürler.

• seçim propogandası detected

0|0
    0|0
    • hayır demin biri birisini ihbar etmiş gibi bir yazı gordum de bu yüzden yazdım

• twitterin yerlerini paylaşmasına ihtiyaç yok

ip adresini kolaylıkla bulabilecek arkadaşlar devletle ortak çalışmakta:)

• twitter bu konuda hassas ve devletlere ip bilgisi vermiyor.

• hiç bişey olmaz milletin işi gücü bırakıp int takip etmesi lazım öyle bişey olsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...