Ankara başkent olmayı hak ediyor mu?

Geçen gün Ankara daydım, bir şehir bu kadar mı ruhsuz olur, şehir yapılanmasına diyeceğim bir şey yok ancak gerçekten sıkıcı bir şehir.

Cumhuriyetin ilk yıllarında Ankara nın başkent olması makul olabilir ancak bugün bence bunun değişmesi gerekir.

İstanbula döner dönmez taşını toprağını öpesim geldi. sizin görüşleriniz nelerdir, cevaparınız için şimdiden teşekkürler

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• İstanbulda başkentligi hak etmiyor İzmir hak ediyor bence izmirliyim diye söylemiyorum İstanbul o kadar tuaf bir şehirki o akdar gelişmiş gibi gözüküpte aslıdna tüm sorunları örtpas edilmiş bir şehir analtamam.. olimpiyattlar diye aglarken geçenlerde bu günlerde elektiri ksorunlarından patlayan yanan evler var.. İstanbul'da hak etmiyor ondan ki istanbulda yaşanılmıyor bariz savaşılıyor İzmir hak ediyoru en çok.. Çok gelişmiş bir şehirken son yıllarda gelişimi yavaşladı ve kürtler doldurdurmaya başladı şehri tek dezavantajı bu oldu izmirin. Siyasi sebebler onlarda hep..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• çalış adam ol gücün yetsin değiştir ;)

0|0
    0|0
  • ankaranın ruhunu ancak ankaralı bilir istanbullu ankarada yapamaz

0|0
    0|0
    • memleket ayrımı felan yaptığımı sakın düşünme ama İstanbul'a alışan ne Ankarada nede bir başka şehirde yapabilir

• Başkent olmasının nedeni de güzelliği filan değil zaten. Savaş zamanı coğrafi olarak uygun olmasıydı bir nedeni.

0|0
    0|0
    • tamam ben zaten sorumda bunu söyledim, ama bügün değişmesinde ne gibi bir sakınca var

• mesela Osmanlının ilk başkenti Bursa daha sonra Edirne, son başkentide İstanbuldur.

bizim ülkemizin başkentide değişebilir bence

• he ok.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...