Siz olsanız ne yapardnız?

açıklama uzun olabilir elimden geldiğince kısa yazmaya çalışıcam. 8 aydır sevgilim dediğim bir insanla beraberim, Neredeyse her ilişkide olduğu gibi, birbirimizden önceki ilişki durumlarımızı konuştuk. İşte, unuttum sadece sen varsınlar falanlar filanlar. Benim de şöyle ki nalet olası güçlü bir 6. hissim var, ve his bana durumun öyle olmadığını, unutamadığını fısıldayıp durdu. uzunca bir süre dinlemedim ta ki düne kadar, Unuttum dediği çocuğun ismiyle bir tango (android-ios programı) hesabı açtım. "selam" yazdım. çalıştığını bildiğim için öğlen arasında cevap yazacagını tahmin ettim. (He bu arada ben işi abarttım çocuğun fotoyu koydum avatara.) öğlen arası geldiğinde, Gelen ileti: "murattt, sen misinn, numaran silindi bende" diyince kafadan aşağı kaynalar sular döküldü benim. "yaa muratt, ne sandın" diye karşılık verdim. "çok özledim" diye karşılık verdi:( "bende" dedim:( nerelerdesin falan filan muhabbeti yaptıktan sonra mutlaka uğra bana dedi, kalırız (Başka şehirde çalışıyor haftasonları görüşüyruz) ) diyerek resmen davet etti. iğrenç bir muhabbet anlayın işte içinde bulunduğum durumu.

saadete gelirsek, siz olsanız napardınız, hiçbir şey demeden ilişkiyi mi bitirirssiniz, yoksa verdiğinizin emeklerin karşılığının bir cezası mı olmalı.

okuduğunuz için teşekkürler. Gecenin bu saati en mantıklı yorumların geleceğini tahmin ettim. umarım yanılmam.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bir kere yaptığın doğru değil...İkincisi seninde unutamadığın biri vardır...Üçüncüsü o kız arkadaşında çocuk yer etmişki yer edinen insanlar bazen hayat boyu kazınmaz şu an seni aldatmadı icrat yok sen onu aldattın o sana zaafını anlattı sen kullandın insan önce kendini yargılamalı bence benimde şu an erkek arkadaşım var eski sevgilim arasaydı uzun zaman sonra görüşmek isterdim ama ne için çok önemli bazen gördüğünde bir hakaret tek bir söz bitiriyor herşeyi yeniden.Sen kendini kendini aldatıp aldatılmana neden oldun iyi düşün derim sen olsan uzun zamandır görmediğin sevgilin arasa cevaplamazmıydın?

0|1
    0|1
    • Yaptığım doğru olmayabilr. Ama bana mesaj atan eski sevgilime, "görüşemem hayatımda biri var, üzgünüm" diyen biri olarak bu hakka sahibim. Bu açık ve net aldatmadır, normal konuşursun anlarım ama davet edersen işin rengi değişir. Savunulacak bir tarafı yok benim için.

• Gitmedi diye bir şey yok. Daha oyun bitmedi. ona yapabileceğim en büyük iyiliği yapıp yarına telafi etmesi için bir şans daha verdim. açıklamadım daha bir şey. Şurda anlaşamıyoruz bu zaaf değil sadakatsizlik.

• o zaafını anlatmamış ki ? eski sevgililerim hepsini unuttum bittiler demiş sonra çocuk hesap açınca arkadaşı eski sevgilisi zannedip hala unutamadm yazmş bnce kız %100 hatalı

Kızlar Ne Diyor 5

• Bence bir daha insanları bu şekilde deneme, çünkü her defasında başından aşağı kaynar sular dökülür. Sen üzülürsün ... Aynı şekilde seni deneseler sen de bu durumda olurdun açık ve net. İnsanlar bazen özlemlerine rağmen bazı şeyleri içlerine gömerler ve içleri kan ağlamalarına rağmen mutlu gibi görülebilirler. Onu unutamamıştı ya da unuttuğunu sanmıştı, belki de unutacaktı... İnsan bir şekilde yaşamaya devam eder hep. Sen o içinde ya da bilinç altında, unutulmuş zannedilerek bekleyen o kritik mevzuyu bir anda canlandırırsan sonuçları da bu olur. Üzgünümm... Çok yanlış yaptın. Bu saatten sonra ayrıl tabi, artık bu işin geri dönüşü yok çünkü. Miden tutmaz yani artık, onun yalan söyleyişini, ya da gözlerindeki o geriye olan ince özlemi izleyecek değilsin ya. Zaten sen ondan ayrılmazsan, durumu öğrendiğinde o senden ayrılacaktır muhtemelen. ;)

0|0
    0|1
  • aciklama bile yapma ayril

0|2
    0|0
    • Kindarım malesef

• verdigin değeri hak etmemis bence susmak en agir ceza olur ona. baska napabiliceksin ki ?

• tam niye kurcaliyorsun belayi kendin cagiriyorsun diyecektim ki sonunu gorunce iyiki yapmis dedim. yol ver gitsin ya. ne insanlar var. sinir oldum.

0|2
    0|0
    • Ben de iyi ki yaptım mı yapmadım mı inan bilmiyorum, yapmasam gerçekten böyle bir şey olsa, karşılaşıacak durumu gördüm, yaptım kendi gözlerimle gördüm daha beter oldum. sen yapma ama bok bir durum.

• ne hissettigini anlayabiliyorum. bende benzer bir durum yasamistim. bence yapman iyi olmus en azindan gercek yuzunu gordun. ya boyle gozun kapali devam etseydin? karsinda durust bir insan yokmus bunu anladin hic olmazsa.

• Aynen tek tesellim de o "gerçek yüzünü" gördüm.

• bu buluşmaya gidip muratı bekliyorsann o gelmedi işi çıkmış beni yolladı de bu arada artık sevgili olmadığımıza göre görüşemeyiz artık deyip basıp git kalıversin ortada :))) muratla yazışmalarınızda çok içtendi duygulandm de ::D umursamıyormuş gibi konuş hiç taviz verme kardeşim hiç üzgünmüş gibi gözükme boşver salla gitsin :)) sonrada muratın sen olduğunu söylersn :)) istersenn :))

0|2
    0|0
    • güzel bir yorum haklısın

• İşte ben onu o rezil durumdayken görmek istemiyorum. yoksa en güzel ceza.

• rezil durumdayken görürdüm ben ne yalan söyliyim yaptığının ne kadar aşşağılık bişi olduğunu görsün tabi görebilirse bnce yap arkadasım o sana haketmediğin şeyler yapmış eğer önemsemeseydn o kızı buraya yazmazdn yardm istemezdn biliyorum ama senin yapacaklarn onun yaptıkları yanında hiç kalacaktır .. sana hem yalan söylemiş hemde eski sevgilisine balıklama atlamış

• ooo dostum senin yaşadığına çok benzer şeyi yaşadım o kaynar sular dökülme olayını iyi bilirim. Şanssızsın kız gerçekten kalitesizmiş direk atlamış, yaptığını yüzüne vur utansın sonra da çek git. Senin için zor olacak ama yokluğunu hisseder. Umursama bu onu etkiler, sakın sevgisini içine gömüp giden çocuk izlenimi verme. Unutmaya çalış o kızdan sana hayır gelmez güveni sıfırladı bir kere.

0|2
    0|0
    • Boynu bükükleri oynamaya hiç niyetim yok dostum. Bir yandan şanslı (gerçek yüzünü gördüm) bir yandan şansızım (böyle bir şey oldu). ama hemen bitirmicem olayı 2. günü bekliyorum ne diyecek. herhangi bir mazereti olsun istemiyorum. (ya da ben bir şans daha vermek istiyorum. bilemedim ya)

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer imkanın varsa hattını aniden değiştir. ama ona verme. bu durumuda onun yakınındaki arkadaşlarına anlattma. sana ulaşmaya çalişsin. durduğu yerde çatlasın dursun bu ceza yeter ona. gerçi tahmin eder senin böle bişe yaptığını zamanla. bişe demene gerek yok selamı bile hak etmiyor arkadaşin

0|1
    0|0
    • hiçbiey demeden çekip gitmem ona mükafatmış, yanına kar kalması gibi geliyo bana. dediğin gibi selamı bile hak etmeyen bir insan için kendi kendini yiyor başka bir insan.

• valla benim aklıma gelen bu. aama ne olursa olsun bu durumun sana koyduğunu çok üzüldüğünü ona belli etme.

• yok onu yapmıcam, boynu bükük davranıp vicdan yaptırtmıcam

• eğer hala seni murat sanıyosa git yanına murat olarak kalalım de. seni karşısında görünce zaten anlıcak herşeyi bence en iyi ders o olur kardeşim ama durumun gerçekten çok kötü. sana tavsiyem arkanı dön bidaha da bakma

0|0
    0|0
  • buluşmayı ayarla ve o saatte sen git süpriizzz falan gibisinden o tiriplere giricektir napıcam gibisinden o sıra patlat olayı ;)

0|1
    0|0
    • yok be dostum inan sen de 8 ay değe verdiğin bir insanı o halde görmek istemezsin.

• nikini hatırlamıyorum. Belki zamanı gelince insan gülüp geçiyor ama o an çok koyuyor.

• yok senden dolayı gizlemedim zaten :) zaman geçincede koyuyor o anda çok koyuyor ama daha az sızlatıyo diyebilirim özellikle ondan sonra başkasını alamadıysan hayatına

Yükleniyor...