Ronaldinho neden Beşiktaş'a gelmedi?

Şimdi düşünüyorum da Galatasaray teklif yapsa gelirdi. Koskoca Sneijder'ın verimli çağında oynadığı kulüp. Sonuçta kulüp var, kulüp var

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• keşke gelseydi ama Türkiyede geleceği tek takım Galatasaray olur kimse kendini kandırmasın bende kimseyi kızdırmak için söylemiyorum ama Drogbası Sneijderi Melosu Muslerası işte daha daha fazla güçlü isimleri barındırıyor avrupada özellikle son 2 yıldır çok başarılı daha önceside var bu yüzden

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanında zaten 5.5 milyon'a transfer etmiştik te Fatih Terim istememişti belki yine teklif götürsek gelebilirdi ama gereksiz olurdu bence

0|0
    0|0
  • alex telles nasıl gelmediyse ronaldinhoda öyle gelmedi

0|0
    0|1
  • ronaldinyo türk düşmanı ben en başından gelmez diyordum ama medya abarttı

0|0
    0|1
  • bilmem açıp sormak lazım, ama ben gelicegine inanmadım

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• galatasaraylıyım ronaldınho bızede gelmezdi... ama bu klup meselesınden dolayı degıl... turkıyede ılk tercıhı olabılırdık orası baska... eleman besıktası kullandı! takımından daha fazla para aldı,bu elemanın brezılya dısına cıkmaya nıyetı yok cunku...700.000 dolar arttı aldıgı para; besıktas sayesınde!

0|0
    1|2
  • bizim ağır lig şartlarını kaldıramazdı zaten onu fark etmiş oldu heralde ya da liverpool maçını izletmişler ona .

1|1
    0|0
  • Fikret Orman önce Ronaldinho´yu alabilsinde ondan sonra Sneijder ve Drogba ile karşılaştırsın Ronaldinho Galatasaray´a gelirdi 2 sene önce yıllık 5.5 Milyon Eurodan 3 yıllığına anlaşmıştım ama Terim bu transfere karşı çıkmıştı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş'a gelseydi pişman olacağını düşünmüyordum. Kafasına göre uymayan şeyler vardır muhtemelen, kanımca hayatının son yanlışını yaptı..

0|0
    0|0
  • Gelmeyecegi belliydi zaten ücreti cok istiyordu.

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm gelmediğine

1|1
    0|0
  • sneijder de aktiv değildi ama memleket meselesi olabilir

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe Alex Tellese teklif yapsa gelirdi kulüp var kulüp var

1|2
    1|2
    • en iyi cevap asdnasjfg

• link istersen biz susalım istatistikler konuşsun :)

• 1955-ile 2013 arası diyor okuyamadın galiba yani işin gerçeği şu senin yaşadığın her an Galatasaray en iyiydi :)

• gelmediği daha iyi

0|0
    0|0
  • bırakta onu beşiktaşlılar düşünsün sen sneijderi izlemeye devam et bozma

0|0
    0|0
  • 6s teklif etse yine gelmezdi bence. çünkü adam dünyanın en iyi futbolcusu seçilmiş birisi. halada çok seviliyor sygı duyuluyor. her brezilyalı futbolcu gibi oda ülkesinde oynamayı seviyor.

yoksa milandan çıkıp ta bir insan niye brezilya ya gitsin ?

0|0
    0|1
  • Alex Telles ne kadar büyük bir futbolcuymuş öyle, Sneijder ve Drogba bile cazip gelmiyor ona..

0|1
    0|0
  • galatasaray bütün oyuncuların hayali tabi..tatmin oldunmu ?

0|0
    0|1
  • iyikide gelmedi bence boşver

0|0
    0|0
  • Dötü yemedi

0|1
    0|0
  • Beşiktaşa gelmeyen galatasaraya gelirmi beşiktaş ronaldinho yu alamadı siz alex telles gibi basit bir oyuncuyu alamadınız.

1|0
    0|1
Yükleniyor...