Erkekler eski sevgilinizin yanınızdan geçtiğinde yüzünüze bakmaması pas vermemesi mi yoksa .....

Erkekler eski sevgilinizin yanınızdan geçtiğinde yüzünüze bakmaması pas vermemesi mi yoksa gelip sürekli sizle gülerek konuşması mı koyar?

0|0
216

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside koymaz..

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Onun pas verip vermemesini geçtimde ben onu görecekmiyim bakalım yolda orası var :D

0|0
    0|0
  • İki turlusude koymaz.

Medeni insanlar gibi selamlasmayi tercih ederim. Hal hatir sorarim. Tabi eski sevgilimdede bu varsa

0|0
    0|0
  • Hiçbiri koymaz çünkü bizde bakmayız yüzüne :)

0|0
    0|0
  • hiçbiri koymaz başına eski sıfatı almış bir kere ne yaparsa yapsın görmezden gelirim. umursamam.

0|0
    0|0
  • Eski sevgiline bağlı bu durum . Eğer umursamaz bir tipse umrunda olmaz. Herşeye takan çok seven çok aşık olansa su içsen bile koyar :)

0|0
    0|0
  • Hiç biri koymaz ikiside hoşuma gider bu kız neyi kanıtlamaya çalısıyor hala derim ? :D

0|0
    0|0
  • yüzüme bakmaması işime gelir eğer bulunduğum prtamda konusuyorsa birde hemcinslerimle rahatsızlık veriri :)

0|0
    0|0
  • Ne yapsa gülerim ona koyar :d

0|0
    0|0
  • pas vermsi saf olma

0|0
    0|0
  • pas vermemesi azda olsa koyar insana :)

0|0
    0|0
  • eğer sevgilimse bişiler hissetmişimdir eğer ilşki bitip bende bitmediyse ikiside koyar :(

0|0
    0|0
  • Hiçbiri koymaz geçmişe mazi siqilmişe gazi derler :D

0|0
    1|0
  • gülmesi koyar

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil herşey mazi olur...

0|0
    0|0
  • Farketmez. Nede olsa Eski koymaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzüne bakmaman koyar. ben bakmıyordum hemen mesaj atıyordu unutulduk diye

0|0
    0|0
  • sen bakma canım erkeklerin böyle dediklerine koluna birini takıp gec bakalım önünden o zaman ne tepki veriyolar :DD çatır çatır çatlarlar :))

0|0
    0|0
    • gaddarsınız olm!:)))biz yapsak?:)))

• Tepkim . Artık öyle biri olmazdı hayatımda :D Kızların başarılı sandığı bu taktik çoğu erkekte işe yaramaz çünkü kendinizden soğutursunuz :)

• iyide o duruma geldiyse zaten soğumustur

Yükleniyor...