Kapat

Erkekler eski sevgilinizin yanınızdan geçtiğinde yüzünüze bakmaması pas vermemesi mi yoksa .....

Erkekler eski sevgilinizin yanınızdan geçtiğinde yüzünüze bakmaması pas vermemesi mi yoksa gelip sürekli sizle gülerek konuşması mı koyar?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• İkiside koymaz..

0|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Onun pas verip vermemesini geçtimde ben onu görecekmiyim bakalım yolda orası var :D

0|0
    0|0
  • İki turlusude koymaz.

Medeni insanlar gibi selamlasmayi tercih ederim. Hal hatir sorarim. Tabi eski sevgilimdede bu varsa

0|0
    0|0
  • hiçbiri koymaz başına eski sıfatı almış bir kere ne yaparsa yapsın görmezden gelirim. umursamam.

0|0
    0|0
  • Eski sevgiline bağlı bu durum . Eğer umursamaz bir tipse umrunda olmaz. Herşeye takan çok seven çok aşık olansa su içsen bile koyar :)

0|0
    0|0
  • Hiç biri koymaz ikiside hoşuma gider bu kız neyi kanıtlamaya çalısıyor hala derim ? :D

0|0
    0|0
  • Hiçbiri koymaz çünkü bizde bakmayız yüzüne :)

0|0
    0|0
  • yüzüme bakmaması işime gelir eğer bulunduğum prtamda konusuyorsa birde hemcinslerimle rahatsızlık veriri :)

0|0
    0|0
  • Ne yapsa gülerim ona koyar :d

0|0
    0|0
  • pas vermsi saf olma

0|0
    0|0
  • pas vermemesi azda olsa koyar insana :)

0|0
    0|0
  • eğer sevgilimse bişiler hissetmişimdir eğer ilşki bitip bende bitmediyse ikiside koyar :(

0|0
    0|0
  • Hiçbiri koymaz geçmişe mazi siqilmişe gazi derler :D

0|0
    1|0
  • gülmesi koyar

0|0
    0|0
  • hiç önemli değil herşey mazi olur...

0|0
    0|0
  • Farketmez. Nede olsa Eski koymaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yüzüne bakmaman koyar. ben bakmıyordum hemen mesaj atıyordu unutulduk diye

0|0
    0|0
  • sen bakma canım erkeklerin böyle dediklerine koluna birini takıp gec bakalım önünden o zaman ne tepki veriyolar :DD çatır çatır çatlarlar :))

0|0
    0|0
    • gaddarsınız olm!:)))biz yapsak?:)))

• Tepkim . Artık öyle biri olmazdı hayatımda :D Kızların başarılı sandığı bu taktik çoğu erkekte işe yaramaz çünkü kendinizden soğutursunuz :)

• iyide o duruma geldiyse zaten soğumustur

Yükleniyor...