Hoca size gıcık ya da seneye de ek dersten para almak için yapıyor

Diyelim ki ünv.de iyi bir bölümde okuyorsunuz herkesin girmek istediği ve notlarınız da iyi ama meslek dışı seçmeliden hoca sizce çok gıcık siz kağıtta boş bırakmadığınız halde ve cevaplardan emin olduğunuz halde size sıfır vermiş sınıfta herkes iyi almış bir sizin böyle ve siz herkesten çok çalıştınız hocayı arayıp sordunuz bana sıfır vermişsiniz nasıl olur diye hoca da ben vermedim sen aldın diyip telefonu yüzünüze kapattı ne yaparsınız hakkınızı nasıl ararsınız bu durumda?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• giderim ağzını burnunu kırarım :D şakası bir yana okul yönetimine git böyle saçma sapan iş olmaz hakını yedirme

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hic bir sey yapamıyorsun adamı herkesın onunde bir kez kucuk dusurdum diye aynı derdı yasıyorum butte de gecirmesın de gor bak neler ediyorum.

0|0
    0|0
  • herkesin girmek istediği iyi bir bölüm hangisiymiş merak ettik doğrusu

0|0
    0|0
  • Şikayet ederim yetkili kim varsa. ne demek geçirmiyor. kağıdımı doldurdum cevaplardanda eminim nasıl sıfır verebilir

0|0
    0|0
  • milli eğitime ya da yöke rektöre şikayet ederim böle aptallık kimse yapamaz

0|0
    0|0
  • notuna itiraz ediceksin kağıdın tekrardan bakılacak...

0|0
    0|0
  • yaşanan olumsuz olaylardan dolayı herkesin gitmek istediği çok yüksek bir bölümü bıraktım. şimdiyi soracak olursan sürünme modundayım. gençlikde çok aptal davranılabiliyor :/

0|0
    0|0
    • ben de tıp okuyorum ama nedense dr olmayan hocalarımız tıpçılara çok gıcıklar yok ben bırakmam her ne kadar bazı hocalar bazen yaşamdan umudumu kesmeme neden olsalar da

• bırakma zaten. bende türkiyenin en iyi üniversitelerinden birinde okuyodum çok pişman oldum ama kararlar işte. egolarını bastıramama durumu gün yüzüne çıkıyor sanırm

Kızlar Ne Diyor 5

• link

böyle bir şey buldum. koç üniversitesinin sitesi ama diğer okullarda da prosedür bu şekilde işler diye tahmin ediyorum. işine yarar belki.

1|0
    0|0
  • şikayet ederim

1|0
    0|0
  • bence ilgili kişilere bu durumu anlat

1|0
    0|0
  • Öğrenci islerine dilekce yazıp kagıdına bakabilirsin.Aksi bir durum olduysa ögretmen hakkında islem baslatır rektör.

1|0
    0|0
  • Rektöre müdür yardımcısına söylerim

1|0
    0|0
Yükleniyor...