Bir kızın elini tutmak ona sarılmak manasında ilki siz olsanız o kıza ve o ilişkiye daha mı çok saygı duyarsın

sevgilim benim ilkim ondan önce sevgilim olmuştu ama elele dahi tutusmamıştık ilişkimizin ilk başında sevgilime anlattım oda biliyor yani bir kaç konuşmamızda daha önce kimsenin elini tutmamış olmamın konusu açıldı ve bana bu yüzden sen varsın ve bu yüzden sana aşığım ilk elini tuttuğumda yüzün kızarmıştı ilk sarıldığımda öptüğümde utançtan gözlerime bakamamıştın bu seinin temizliğini içinin güzelliğinin dışına yansımasını seviyorum sanki bir suç işlemiş gibi mahcup oluyorsun o halini çok seviyorum demişti ama bir kızın ilki olmak bu kadar önemli mi bazen ondan önceki sevgilimle aynılarını yaşamış olsaydım beni istemez miydi diye düşünüyorum haksız mıyım ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence her erkeğin hoşuna gider bu durum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biz ikimizin de ilk :)) Ne kadar güzel bişi :)) İlk kez el ele benimle tutuştu bende ilk el ele onunla tutuştum flan flan :)) Benim ilk çıktığım kız o onun da ilk çıktığı erkek benim :)) Ne ka güzel ne ka güzel :)) İkimizde utandık :)) Aynı senn anlattığın gibi utandı :)) Gerçi bende aynı şekilde utandım :)) Ben,onun ilk çıktığı erkek olduğumu duyunca çok mutlu olmuştum :)) Senn dediğin de buna benzer bişi :))

0|0
    0|0
  • sevgili arkadasım biliyorsun bu zamanda ilk eli kim tutarsa yatakta alıyor solugu o yüzden hayırlı ve kısmetli bir el tutun

0|0
    0|0
  • ben bir kızın ilk erkek arkadaşı olursam onu kırmamaya onu incitmemeye daha fazla özen gösteririm ama herşeyi yaşamş bir kıza bu kadar saygı gösteremem

0|0
    0|0
  • öyle kız candır...

0|0
    0|0
  • İlk olduğunu bilmek daha ayrı bir güzel olur erkek için...

0|0
    0|0
  • evet birinci oturum kapandı

artık el ele tutuşmuş bir kızsın

yarın ilk öpücük olunca

oradada büyük heyecanlar yaşanır

sonra üçüncü raund oda çok zevkli ve heyecanlı olur

artık dörde bir şey kalmayınca

ilişkiniz sonlanır.

0|0
    0|0
  • iyi de daha sonra olabilecek anlaşmazlıklar, kötü davranışlar ne hale getirecek o saygıyı? hayatı durağan sanıyorsunuz heralde...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• her erkeğin hoşuna gider

0|0
    0|0
Yükleniyor...