Haksızlığa uğradınızda bunu kanıtlayamayıp çok çirkin bir duruma düştüğünüzde ne yapardınız?

haksızlığa uğradınızda bunu kanıtlayamayıp çok çirkin bir duruma düştüğünüzde ne yapardınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes kendisini tanır.Haksızlığa uğradığın zaman seni etrafındaki insanlar biliyorsa sorun yok.Bilmiyorlarsa o kişilerde sorun var.Boşuna uğraşıpta karşıdaki gibi bir çıkar bir intikam ile uğraşmam.Onun seviyesine düşmem.Allah'tan korkarım.

Misal;güreşcinin bokscunun futbolcunun sertliğinden gücünden çok,aklı önemlidir.Akıl işidir her iş.Akla dayanır.Akıllı davranacaksın ki hatalara düşmeyesin ve hataya düştüğün zamanda güzelce alnının akıyla o işten kurtalasın...Bu kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bana ınanmayaları bir bir yuzune gerceklerı carpana kadar ugrasırdım .

1|0
    0|0
  • beni haksızlığa uğratana öyle bişey yaparım ki, benim yerime o kanıtlar haklı olduğumu.

1|0
    0|0
  • Dayak atar hıncımı alırım.

1|0
    0|0
  • sinir krizi geciririm galıba :D

0|0
    0|0
  • oturur aglarım cok duygusalım mq :SDDASDA

0|0
    0|0
  • ateş ederimdim..dısın sısınn bat pat

0|0
    0|0
  • atar damarımı keserim

0|0
    0|0
  • yaparmıydım yapmazmıydım kararsızım ama biri dese ki bu beni elledi ama bende yapmadım öyle bir şey kimse inanmıyor bana o zaman 1dk derdim ondan sonra bir avuçlardım aha şimdi yaptım buyrun cezayı kesin derdim :D

1|0
    0|0
  • ilk zamanlarımda önce içime atar sonra eşyalara ve dolayısıyla bana zarar olacak şekilde sinir krizi geçirirdim. sonra terapi gördüm ve ondaki teknikleri uygulamaya başladım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Buna inananlarla iletişimimi keserim

1|0
    0|0
  • uğraşmazdım ıster ınansınlar ıster ınanmasınlar.Allah bılıyo gerısı bılmesede olur.

1|0
    0|0
  • haklı olduğuna çok mu eminsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...