Babam Annemi aldatıyor mu? Ne yapmalıyım durum bu?

Selam, Babamın fb şifresini biliyorum ancak o benim bildiğimi bilmiyor, facebktan başka daha genç bir kadınla görüştüğü mesajları buldum mesajda kadının attığı diğer kutusuna gitmiş (arkadaşı değil) mesajı var ve iyi geceler güzelim vs. yazmış, profilinde de aynı zamanda hareketler dökümüne baktım, babam ne zaman fb'a girse kadının profiline bakmış hemde aylardır hergün, babam internetten anlayan birisi değil ama internet kuşu oldu bildiğiniz bu aralar anormal olarak hergün giriyor ve bilgisayar görünmesin diye arkasını duvara dönük oturuyor.Yine aynı kişinin bilgisayarda bariz bacak bacak üstüne atılıp çekildiği fotoğraflar buldum aynı kadının fotoğrafları.Babam annemi aldatıyor mu, nedir bu durum? Sizce ben ne yapmalıyım ?

0|0
21

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Konuş ilerlemeden

0|0
    0|0
    • E tamam da bu sefer gizli yaparsa, o zaman bu bildiklerimin devamını da öğrenemem.

• telefonunu yanından ayırmazki, istesem anca birini ariycam diye isteyebilirim o zaman da olmaz.Facesini patlatsam bile yeniden acıp ekleme imkanı da var.

• O kadının da patlatman gerekiyo uyurken alamaz mısın

• İleride

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Sıkılmış annenden biraz o kadınla zaman geçirsin anlar ananın değerini.

0|0
    0|0
    • Ben seyredeyim yani ?

• tamam ama babamla konusursam bu sefer nerden öğrendiğimi tahmin eder bir şekilde, ondan sonra gizli yapmaya başlarsa hiç yakalayamam birdaha.

• Eee hiç konuşmassan annenle baban ayrılcak.

Yükleniyor...