Aranızda herballife ürününü kullanan var mı?

Evet arkadaşlar aranızda herballife ürününü kullanan varmı kullandıysanız tavsiye edermisiniz

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• öyle zırva şeyler kullanma sağlıklı değil..

1|0
    0|0
    • Herkes cok med ediyor iyi valan diyor hatta abim kullandi ve fayda etti ama sahsen ben butun gun ac kalipta sadece o bebek mamasi gibi seyi icemem acliga dayanamiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• bunlara paranı kaptırma.

0|0
    0|0
  • hiç tavsiye etmem

1|0
    0|0
  • herbilife ürünlerinin bir sürü çeşidi var sen ne amaçla kullanacaksın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Koşarak kaçın çok ciddiyim... Sağlığınızdan hatta hayatınızdan bile olabilirsiniz...

1|0
    0|0
  • ben kullanmıştım kilo için

bende aşırı kabızlık yapmıştı ve kiloda verememiştim memnun kalmadım hiç açıkçası

0|0
    0|0
  • burada herballifeyi kötüleyen arkadaşların bazilari bilip bilmeden yazmis. kullanip memnun kalmayana sozum yok. ama kullanmayanlar test mi yaptirdiniz da ürünü kötülüyorsunuz. ben de kullanmayi düşünüyorum herkese etkisi farkli olabilir met. hizindan dolayi

0|0
    0|0
  • o nasıl bir ürün yazsaydın.

0|0
    0|0
    • Herballife bir shake sabahlari ve aksamlari aliyorsun oglenleri yemek yiyorsun sadece sabah aksamda o shake iciyorsun kilo vermene yardimci oluyor tanidim insanlar cok memnunun sonuc aldilar kendi gozlerimlede gordum bimde baya fayda etti simdikse annemde kullaniyor oda 8kilo verdi 2ay icinde ama ben yapamam

• böyle yöntemlerle verdiğin kilo geçicidir

• Yani tam oyle degil mideni kuceltiyormus ve onu birakmicakmisin devamli kullanman gerekiyormuy mesela abim birakdi midesi kuculdu herseyide yiyor ama kilo almiyor anlamadim gitti

Yükleniyor...