Sizce sevgimde ısrar etmeli miyim?

Gençler selam, öncelikle benim sevdiğim bir kız var. Lise sondayım ve 7. sınıftan beridir aynı sınıftayız. 7. sınıftayken kız bana açılmıştı ve bende ona karşı boş değildim ama o aralar ben biraz utangaç olduğumdan reddetmiştim. Lise sona geldik ve bence o hala beni seviyordu çünkü 7. sınıftan beri bana karşı sürekli farklı davranıyordu, bazen onu bana bakarken yakalıyordum ve farkettiği gibi başını çeviriyordu ama ben ona karşı 6 yıldır beslediğim duygularımı açıkladığımda o beni hep kardeşi gibi gördüğünü söyledi ve reddetti. Ancak 2 gün sonra derslerde yanımda oturmaya başladı ve benden utandığını hissediyor gibiyim. Anlıyacağınız kafam çok karışık, sizce ona karşı olan sevgimde ısrar etmelimiyim?

Güncellemeler:
+ sevgilisi olduğunu yazmayı unuttum.

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• ah! ne güzel ya, gerçekten. Ben inanıyorum olacak bu iş! Ama anlamadığım şey şu, utangaçsın fakat neden kızı reddediyorsun? bari sen de açılsaymışsın o zamanlar, ya kızda o zamanların intikamını alma hissi varsa?:')

0|0
    0|0
    • İnanın neden açılmadım diye kaç defa kendi kendime lanet okudum. Ama hiç beklemediğim anda birden açılınca ne diyeceğimi bilemedim, şaşırdım, afalladım ve reddettim :(

• eskisinden daha yakın. dürüst ol.

• Ya ona karşı hep dürüstümde, nasıl daha yakın olabilirim? Konuşamıyorum ki, elim ayağım karışıyor valla :)

Kızlar Ne Diyor 1

• ne kadar ısrar edersen o kadar rededecektir bir süre belli etme sevdiğini

davranışlarından anlarsın o zaman sevip sevmediğini

0|0
    0|0
    • Peki teşekkürler :) Ancak diyelim ki seviyor o zaman napmalıyım? Bu arada sevgilisi var, üstte yazmayı unuttum

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşi gibi gördüğünü söylemiş ve tüm yolları kapatmış. Kardeş kardeşinin yanında oturur :)

0|0
    0|0
    • Abi haklısında, gözlerine baktığımda bazen mallaşıyor böyle napacağını bilmiyor, ya da ne bileyim böyle hafif sırıtarak bakıyor gözlerime sonra umutlanıyorum haliyle

• Son bir şans ver açık açık konuş. Yok olmaz derse umut etmeyi bırak artık. Seni seviyorum ben Gözlerinde kendimi görüyorum her baktığımda artık bana net ol, ol ki bende seni gönül rahatlığıyla seveyim desen yeter

• Çok teşekkürler :)

Yükleniyor...