Böyle bir mesajı kim atarsa onu aramazsınız ?

Mesajı yazıyorum.

'' Yarın akşam müsit olduğunda beni çaldır.Seninle konuşmaya ihtiyacım var.Benimle görüşmek istemediğini biliyorum ama senin bu ara yanımda olmanı istiyorum.Eğer biraz olsun değerim varsa yarın bana biraz vakit ayırırsın.Fakat bu yazdıklarıma rağmen yarın beni aramazsan seni bir daha rahatsız etmicem.Yani etmem herhalde dimi.O kadar yüzsüz değilimdir inşallah. ''

Eski sevgilinizden böyle bir mesaj alsanız ve o kıza '' Hala seviyorum fakat unutmak istiyorum. '' tarzında konuştuysanız bu kızı aramama nedeniniz ne olurdu ? Hadi bunu da geçtim insan bırakın sevdiği kızı normal bir arkadaşı böyle bir mesaj atsa aramaz mı ya ?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Eski eskide kalmıştır aramam kıymetimi bilecekti zamanında :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ikilemde kalmış sanırım, geceleri fikri değişen kişilerden aşk sarhoşluğuyla.. yani karşı tarafa karar verdirecek bir kapı bırakmamış direk beni ara deseymiş daha iyimiş..

0|0
    0|0
    • Mesajı atan benim.Aramama sebebi ne sizce ?

• hmm pardon şimdi anladım..

öyleyse dur bakalm: zaten açık açık söylemiş unutmak istiyorum diye yani kötü bir şekilde kırılmış olabilir bu sebepten aramıyor olabilir ve unutmaya çalışıyor.. bunlar tahminim çünkü olayı tam anlamıyla bilmiyorum

• başka bir kız bulmuştur.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• neden görüşmek istemiyor ki?

0|0
    0|0
    • Çünkü unutmak istiyor.Sonumuz yok sen benim ailemle yapamazsın dedi.Ayrıldık.Sevdiğini iddia ediyordu ama bu mesajın üzerine aramadığı için ben beni kandırdığını düşünmeye başladım.

• seni istemiyor demek ki. boş ver arama sen de.

• arkamda bıraktıysam arkamda kalması gerekiyordur ondan dolayı her ne şekilde olursa olsun aramam ve aramadım da...

0|0
    0|0
Yükleniyor...