Göğüs Kası, omuz kası İçin ne gereklidir. Egzersiz önerisi.

Göğüs Kası, omuz kası İçin ne gereklidir. Egzersiz önerisi.

İlk Olarak Gögüs Kasını

Sonra Omuz kasını Nasıl geliştirebilirim . Yardımlarınızı bekliyorum

Ve Beslenme düzenim nasıl olmalıdır

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Komple program yapman lazım öyle ilk şunu sonra bunu yapayım diye olmaz. Ama genel olarak göğüs için bench press, incline bench press, butterfly temel hareketlerdir. Omuz için de lateral raise, frontal raise, bir de adını unuttuğum dumbell indirip kaldırmalı hareketi yaparsın. Ama öyle pat diye olmaz önce 1 ay kadar temel hareketleri yaparak bir adaptasyon dönemi geçirmen lazım. Ondan sonra ağır çalışmaya başlarsın ancak.Spor salonuna yaz hocalar yardımcı olur.

0|0
    0|0
    • şimdi Ben ögrenciyim. .Sadece dumbella çalışabilirim yurttayım. Ve 1 ay gibi benim izin sürem var bir ay içinde günlün ne kadar çalışırsam biraz değişiklik olur

• 1 ay dediğim gibi ancak adaptasyon dönemi yaşarsın. Senelerdir yatmaya alışmış kasların bir titreyip kendine gelir ancak. Gözle görülür bir değişiklik elde etmen için en az 3 ay çalışmalı ve bu değişikliği korumak için de sürekli çalışmalısın. Youtube'da dumbell chest workout ve dumbell shoulder workout diye aratarak örnek hareketler bulabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Protein ağırlıklı beslenmelisin vücut ağırlığınla antrenman yapmak gibisi yok derim ben şınav,barfiks falan yapmalısın onun dışında internette youtubeye yazabilirsin dumbell ile yapılacak egzersizler için

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Youtube dq videolar var AMA fazla zorlama basta

0|0
    0|0
Yükleniyor...