Bizim galatasaray transferlerinden ne haber gelişme var mıymış arkadailar

alex telles ne zaman gelecek kimler gelecek gidecek dany riera amrabat engin takımdan ayrılmışlar

0|0
2|15

En İyi Kız Görüşü

• Engin gitti evet ben Amrabat'ın gitmesini istemiyorum ama gitmeli transfer yapmamız için kendisi Türkiye'de oynamak istemiyor ama haklı da bence Riera gitmeyebilir diye düşünüyorum Dany'de Karabükle anlaştı diyorlar da bir şey ortada oyuncuları gönderip iyilerini almamız şart gerçekten Telles'i bekliyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Yönetim alex telles'te temkinli davranıyor olması gerektiği gibi.Ne olur ne olmaz bruma gibi olmasın diye yavaştan alıyolar transferi ve en büyük etken Riera ve amrabat'ın gitmemesinden kaynaklı birinden birini satsak hemen alacaklar ama bakalım son durum ne olacak.

0|0
    0|0
  • Zamaninda düsünülmeden alinan yabancilar yüzünden gerekli bölgelere oyuncu alamadik.

Alex Telles ise ödeme plani ile alakali sorun var.

0|0
    0|0
  • Alexte problem çıktı bonservis ödeme şeklinde.

0|0
    0|0
  • Alex Telles transferi askıya alınmış..

Eğer askıya alan sizseniz (ki öyle olduğunu düşünmüyorum) çok büyük bi' yanlış yapıyorsunuz demektir..

0|1
    0|0
  • gelse ne olcak

ki?

0|0
    0|0
  • *riera ayrılmadı

*amrabat takımdan ayrılmak istemiyormuş,Antalya istekli

*karabük bizimle anlaşmış dany ile anlaşmak üzere

*engin kiralık olarak giti

*telles ile ilgili klübümüz açıklama yaptı

*salih dursun %90 bitti klübler anlaşmak üzere

0|0
    0|0
  • Öyle saçma transfer hamleleri yapılıyorki

Kaç gündür beşiktaş ronaldinho harekatini takip ediyorum daha heyecanlı

Sanki takımda yabancı sol kanat yokmuş gibi iki tane daha alıyorlar

Serdar aziz

Ömer toprak

Hakan çalhanoğlu

Onur kıvrak

Olcan adın

Biraz da bunlardan bahsetseler?

0|0
    0|0
  • Alex Telles hakikaten ilaç olabilecek bir oyuncu kaçarsa yazık olur ama yönetim dediğim gibi yaş tahtaya basmaz bir şekilde halledilir amrabat ve dany bugün yarın gidici gibi engin ç.rizeye zaten gitti riera kalıcı sanırım

0|0
    0|0
  • dany gitsin gelir imzalar kontenjana bakıyolar

0|0
    0|0
  • bu yönetim insanı kanser eder

0|0
    0|0
  • telles askıya alındı. sol bek için telles olmazsa, realden coentraoyu kiralama ihtimali var.

0|0
    0|0
  • Klasik çarşıdan aldım Alex Telles eve geldim salih dursun olmuş yine

0|1
    0|1
    • Sizin cardozo beklerken holmen almanız gibi birşey işte buda okadarda yadırgamayın.

• Alex telles haber yollamış alacaksanız alın beni yoksa fenere giderim bak demiş:)))

0|0
    0|2
  • öylemiymiş ?

0|0
    0|0
  • Yıllar sonra sol bek bulduk o da Brezilya'da mahsur kaldı hıammına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Alex askıya alındı İzet geldi Riera henüz gitmedi diye biliyorum Engin Ç. Rizespora kiralandı Amrabatda duruyor diye biliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...