Göbek Yağlanmasıı!!??

Göbeğim yağlandı günde kaç mekik çekmeliyimm? Sinameki çayına başlamayı da düşünüyorum başka önerilerinizz?

Güncellemeler:
Kick boks yapıyorum extra bişe yapmazsam kilo veremiyorum. Ben bir kerede 40-70 arası mekik çekerimde olur mu olmaz mı onu söyleseniz

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi bu yazdıklarımı dikkatlice oku.

öncelikle mekik karın yağlarını eritmez, karın kaslarını güçlendirir. zaten mantıklı olarak düşünürsek mekik çekerken karın yağlarından değil karın kaslarından güç alırız. ayrıca mekikle karın yağı eritilse insanlar neden koşu felan yapsın ki? 7/24 mekik çeker eritir anasını satıyım.

yani mekikle karnındaki yağlarını eritemezsin. yağ yakman için düzenli beslenip, düzenli cardio (yağ yakıcı haraketler yani koşu, bisiklet, ip atlama, yürüyüş) felan yapıcaksın. bunun yanında mekik çekersen karın bölgen daha sıkı görünür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence beslenme şeklini değiştir mekik göbek eritmez.

0|0
    0|0
  • Bitki çayları hareket olmadığı sürece etki göstermez. Sadece evin içerisinde egzersiz yaparak kilo veremezsin, mutlaka düzenli yürüyüş veya koşu yapıp bunu iyi bir diyet programıyla desteklemen lazım. Kullanıyorsan beyaz ekmeği kesip akşam 8'den sonra yoğurt, meyve ve diyet bisküviler dışında bir şey yemeyerek başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • ilk hafta zorlanacakın ve çekebildiğin kadar çek

sonra

40 - 60 - 80 - 100 diye arttır

Sinemaki çayını 3-4 aya bir iç onun yaptığı tek şey bağırsakları bozmak

0|0
    0|0
  • Abur cuburu yağlı yiyecekleri özellikle fazla şekerli ve kızartma türü şeyleri kesmedikçe mekik bir işe yaramaz. sadece mekikte işe yaramaz. bir spor salonunda aletler eşliğinde fitness yapmanı öneririm

0|0
    0|0
  • Çayla mayla olcak iş değil boğazı kıscan spor yapcan her gün düzenli 5 set halinde 20 şer toplam 100 mekik ideal bir bayan için ayrıca imkanın varsa çık koş terle

0|0
    0|0
  • sevgili arkadasım 3 parti 50 50 mekik cekmeyi dene kendini zorlamadan cok yaglı yeme daima formunu koru bende sporcuyum detaylı bilgi icin bana ulaş sana yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyi azalt, kesin çözüm

0|0
    0|0
  • bol bol su ve mekik iyi oluyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Mekik yaglari yakmaz yag kasa donusmez yani. Yuruyus yap ya da kos. Ayrica mekikte cekebilirsin yemene dikkat et bide

0|0
    0|0
  • Koşmazsan erimez bence

0|0
    0|0
  • Günde 2-3 bardak yesil cay ic

0|0
    0|0
  • sinameki ne işe yarıyor canım ?

0|0
    0|0
    • Cırcır yapar ama sis karnım iniyo yani