Minyon tipli olmanın avantajı nedir?

hep geç yaşlanırsın derlerde iyide yaşlanınca herkesin kırışıklıkları olacak bence dezavantajları çok mesala yaşın kçk diye kimse bakmaz sana evde bile kalırsın sz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• bence minyonlar daha şanslı oluyor . ama yaşlanma konusuna katılmıyorum . sadece ufak tefek oldukları için yaşları küçük gözükebilir ama yüz olarak aynı birşey farketmez . hatta yaşlandıkça onlarda daha fazla kemik erimesi olucağından daha çok çöküyorlar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• 40 yaşına geldiğinde bile 25 lik erkek kaldırabilirsin

0|0
    1|0
    • ne alakası var 40 yaşında herkes olması gerektiği gibi kırışıklakları olcak o yüz kalitesiyle alakalı

• yüz kalitesi nasıl bir deyimdir ya :D

• ince sesli denk geldi bana kısa boylu ama halk arasında güzel bir cümle var ...yere değenden uzak olacaksın

0|0
    0|0
  • tek avantajı hafif ve ergonomik oluşu. duvarlar ağlar. onun dışında tırt.

1|0
    0|0
  • "kadılar şarap gibidir" lafınamı kandın? yok öyle bişeey genç olan makbuldür bak derya köroğluna bak kayahana bak halistoprağa, mali erbile hüseyin üzmeze çaktınmı köfteyi?;)

0|0
    0|0
  • Minyon olmanın avantajı yok.

1|0
    0|0
  • 1 cok tatlı olurlar ele avuca kucaga gelırler ıstedıgın gıbı oynarsın evırıp cevırırsın 2 yatakda ıstedıgın pozısyona gelır esnektır hıc zorluk cekmezsın hoplatıp zıplatırsın :D

0|0
    0|0
  • minyon tipli olmanın avantajları daha geç yaşlanıyo olmaları hem daha çekici oluyo bence...;)

0|0
    1|0
  • hiç bir zaman üyük gürünmüyor ve genç kalıyorsun :D

0|0
    1|0
  • minyon tipli kadınları cok severim nedense :D

0|0
    1|0
  • portatif olurlar, bulunduğu kabın şeklini alırlar daha ne olsun :))

0|0
    1|0
  • sevişmesi ve sevilmesi daha zevkli bana göre

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...