Kapat

Minyon tipli olmanın avantajı nedir?

hep geç yaşlanırsın derlerde iyide yaşlanınca herkesin kırışıklıkları olacak bence dezavantajları çok mesala yaşın kçk diye kimse bakmaz sana evde bile kalırsın sz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
5|11

En İyi Kız Görüşü

• bence minyonlar daha şanslı oluyor . ama yaşlanma konusuna katılmıyorum . sadece ufak tefek oldukları için yaşları küçük gözükebilir ama yüz olarak aynı birşey farketmez . hatta yaşlandıkça onlarda daha fazla kemik erimesi olucağından daha çok çöküyorlar

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• ince sesli denk geldi bana kısa boylu ama halk arasında güzel bir cümle var ...yere değenden uzak olacaksın

0|0
    0|0
  • tek avantajı hafif ve ergonomik oluşu. duvarlar ağlar. onun dışında tırt.

1|0
    0|0
  • 40 yaşına geldiğinde bile 25 lik erkek kaldırabilirsin

0|0
    1|0
    • ne alakası var 40 yaşında herkes olması gerektiği gibi kırışıklakları olcak o yüz kalitesiyle alakalı

• yüz kalitesi nasıl bir deyimdir ya :D

• "kadılar şarap gibidir" lafınamı kandın? yok öyle bişeey genç olan makbuldür bak derya köroğluna bak kayahana bak halistoprağa, mali erbile hüseyin üzmeze çaktınmı köfteyi?;)

0|0
    0|0
  • Minyon olmanın avantajı yok.

1|0
    0|0
  • 1 cok tatlı olurlar ele avuca kucaga gelırler ıstedıgın gıbı oynarsın evırıp cevırırsın 2 yatakda ıstedıgın pozısyona gelır esnektır hıc zorluk cekmezsın hoplatıp zıplatırsın :D

0|0
    0|0
  • minyon tipli olmanın avantajları daha geç yaşlanıyo olmaları hem daha çekici oluyo bence...;)

0|0
    1|0
  • hiç bir zaman üyük gürünmüyor ve genç kalıyorsun :D

0|0
    1|0
  • minyon tipli kadınları cok severim nedense :D

0|0
    1|0
  • portatif olurlar, bulunduğu kabın şeklini alırlar daha ne olsun :))

0|0
    1|0
  • sevişmesi ve sevilmesi daha zevkli bana göre

0|0
    2|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...