Sitede kendi fotolarını koyan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Kendi fotolarını koyan kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ? Sizce amaçları ne ? Içlerinde beğendiginiz var mı ? Bence bu sitede iki tane acaip güzel kız var ikiside esmer bomba maşallah biri C diğeri M :D .neyse özellikle erkekler merak ediyorum fikirlerinizi. Aptal aptal yorum yapanlar az öte durun lütfen

Iyi akşamlar :)

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tarz sitelerde sadece yazılarımızla olmalıyız diye düşünürüm. Bu siteler bilgi-fikir alışverişi, gırgır-geyik için açılıyor sonuçta.

İsteyenler fotosunu koyabilir tabii. Düzgün foto oldukça, amaçları nedir diye düşünmem.

Ama şu omzunu göğsünü bacağını çekip koyanlar tuhaf. Kendilerini cinsel obje göstermelerinde bir komiklik veya zekilik yok. Yazılarına göre akıllı-mantıklı gözüken kızlar üstelik. Amaçları abazanlarla dalga geçmekse, daha seviyeli bir eğlence edinebilirler. Amaçları "çok güzelsin" "seksisin" gibisinden mesajlar alıp ego şişirmekse, siteye yazdıklarını da sağdan soldan çalıyorlarsa, bilemeyeceğim artık

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Normal foto koyanlar ıcın pek sozum yok ama oyle saptırık kurdun aklına kuzu dusurenlerin zaten amaclari belli :D

1|0
    0|0
  • gizlenmekteki amaç neyse aynısı.keyfe keder yani

2|0
    0|0
  • Özel bir düşüncem yok. İsterse herkes fotoğrafını koysun umrumda değil.

0|0
    0|0
  • Bence gayet yerinde bir kara sonuçta bu anların ne kadar medeni cesareti olduğunun bir göstergesi...

1|0
    0|0
  • gsyet aklı başında özgüveni yüksek insanlar olarak görüyorum onları

1|0
    0|0
  • canım benlerim.

0|0
    0|0
  • Off nediyosun ya ne manitalar var burada mesela iki kiz var biri K oburude F.K f olan rus ikiside tas gibii ya ayrica Y.k var ama o biraz k..sar ayrica ismail yk hayranı

0|0
    0|0
  • bizi şeetmez...ama sevimli biri var

0|0
    0|0
  • Özgüven sahibi bir insan ve en sevdiğim insandır gizlice saklanmak yerine fotosunu koyuyor ...

1|0
    0|0
  • Koymasın bu sitede tamam her kişi yabancı ama sapık çok olduğundan kendi yakınımız gibi düşünmek gerekir

0|0
    0|0
  • bence bu sitede bir tane bomba var oda tekirdağlı biri inanılmaz bir güzelliği var Allah sahibine bağışlasın ama ondan daha çok sevdiğim 2 kişi var onlar çok tatlılar :D seviyorum onları resmen yaa

0|0
    0|0
  • Yo Aptal Bir Durum yok Biraz Özgüven İle alaklı olsa gerek Bir Sakınca Görmeyedikleri için ekliyorlar sanırım

0|0
    0|0
  • Bende koysam mı diyorum yok be arkadaş fotom için yazacaklar ise bana ilgi göstereceklerse göstermesinler diye koymuyorum ilgiye ihtiyacı olan erkeklerden beklentileri veya kızlardan beklentileri olanlar foto koyuyor hiç yok demesinler

0|0
    0|0
  • onuda tam yapamıyorlar kanka göğüs var kafa yok:)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiçbir şey düşünmüyorum. Takılsınlar.

0|0
    0|0
  • Fikirleriyle öne çıkamayacağını bilen eziklerin görüntüleriyle bir yerlere gelmeye çalışması..

0|0
    0|0
  • Bişey düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Kimisine koyar kimisine koymaz.

Hayat işte.

1|0
    0|0
  • İsteyen koyar isteyen koymaz, bir şey düşünmüyorum..

1|0
    0|0
  • Ben kendi fotoğrafımı ekledim ama gizlilik ayarlarından gözükmüyor olacak. Sadece sitede arkadaş olduklarım görebilir.:D

0|0
    0|0
  • Aslında bu soruyu ben de sormak iatiyorum. Ama neden koymalıyım? Nesen koymamalıyım? Hiç birine cevab bulamadığım için koymuyorum.

0|0
    0|0
  • Herkes buraya kendi dusuncelerini cevaplarini yazdigina gore isteyen kendi fotografinida koyabilir.. :)

0|0
    0|0
  • Hakkımda hayırlısı...

0|0
    0|0
  • He gülüm sorun ne?

0|0
    0|0
    • Sorun yok gülüm fikir alıyoruz nolmuş

• Sen ne düşünüyorsun gizli hanım?

0|0
    0|0