Namus nedir sizce? bir fahişe namuslu olabilir mi?

madem özgürüz neden fahişeler bedenlerini satınca namussuz damgası yiyiyor? ya da neden bir kız bir çok erkekle çıkınca kaşar damgası yiyiyorda aynısını yapan erkek o damgayı yemiyor?

Güncellemeler:
zerre ders çalışasım yok.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Çok ilginç bir ironi var Türkiye'de:

Bir kızın sevgilisi olunca eğer abisi varsa abisi "hayır,öyle sevgili falan yok,kimseyle çıkamazsın"diyor ama kendisinin kırmadığı ceviz yok.Aslında kimseyi dinlememek lazım,herkes onun bunun lafıyla hareket ediyor,sanki suçlu olduğumuzda onların lafları bizi kurtarıyormuş gibi.

Namus çok farklı bir konu,herkes için namus kavramı farklı anlam taşır;nerede,ne zaman,ne aradığına bağlı bence.Cinsellik anlamında konuşursak,kimsenin ne yaptığı beni ilgilendirmez,karışmam da.Sevgilim olan birinde bekaret arıyorum ama.Çünkü ben nasıl kimseyle birlikte olmadıysam,o zevki ilk kez birlikte yaşamak istediysem yine onda da bunu ararım.Eğer ben de bakir olmasaydım,karşımdakinde de bekaret aramazdım,arama hakkım da yok zaten.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bedenini mal misali para karşılığı satmak fazla adice çünkü.Toplumun ve çevrenin uyması gereken belli başlı kuralları var. Namus zihniyette biter . Senin yüreğinde ve beyninde adilik , kahpelik ve kolpalık varsa senden ala fahişe yoktur. Bu da hareketlerine yansır ve kaderini belirler.

1|2
    0|0
  • tek sebeb toplumun insanlara giydirği kalıplardır

0|1
    0|0
  • evett katılıyorum kesnlkle..simdi ben sana hak verdim diye banada laf söylerler..

0|1
    0|0
  • hayır olamaz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• namus denen bişey yoktur.

0|1
    0|0
  • la olum böyle konuları açma daha Türkiye alışık değil böle konulara. soruşturma açarlar heee

0|1
    0|0
Yükleniyor...