Yakışıklı olmayan erkeklerin yanındaki güzel kadınların sırrı

Yakışıklı olmayan erkeklerin yanında güzel kadınların olduğuna inanılır. çevrede de "bu tiple bu hatunu nasıl kaldırmış" gibi birbirinden ilginç tepkilerle dolu sorular ile karşılaşılır. araştırmalara göre, güzel kadınların erkeğin tipine göre değerlendirme yapmadıklarını, o erkeğin yanındaki kadını bırakarak, kendisini tercih etmesinin, kendisini daha güzel olarak görmesine sebep olduğu için yakışıklı olmayan erkeklerin yanında oldukları saptanmış. KS Kadınları da bu şekilde mi düşünüyorlar? yani bir erkek yakışıklı olmasa bile, sizler de yanındaki kadını bırakarak size gelen bir erkeği hayatınıza sokar mısınız?

0|0
8|2

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• saçma geldi bana ama..o erkeği hayatıma sokmam şahsen onu benim için bıraktıysa yarın başkası içinde beni bırakmıcann garantisi yok..

0|0
    0|0
  • herkesin goz zevki farklidir benim begendigme herkes begenmek zorunda degil hani belki onu begeniyordur

0|0
    0|0
  • Benim için başkasını bırakan beni de bırakabilir. Saçma bir düşünce bu.

1|1
    0|0
  • soru başlığına göre yorum yapıyorum.. bana çevremdekiler buzamana kadar hep şunu dedi ama ayrıldıktan sonra :) " senin gibi kız nasıl olurda böyle tipsiz bir erkeğe bakar" bende gönül sevince otada konar b*kada diyip kapıyorum konuyu :)

0|0
    0|0
  • Bugun benim icin birini birakan

Yarin baskasi icin beni birakir

Boyle biri beni asla etkileyemez

0|1
    0|0
  • yakışıklılık dan ziyade karizmaya önem veririm sebebi büyük ihtimalle budur

0|0
    0|0
    • Boş kazmaları bulurlar sonrada öyle böyle görürler ilerde 3/1 ini hesabı bence.

• ya ne kadar yüzeyselsiniz.hayır bir de 30 35 yaş aralığındaysan gerçekten vallahi yazık...

konuştukça güzelleşen insan hiç mi görmedin?ya da konuşunca çirkinleşen

0|0
    0|2
    • Sende ne kadar okuduğunu anlamayan birisisin? Araştırma sonucuymuş dedim

• sokmam ben

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• paraları vardır kanka

0|1
    0|0
Yükleniyor...