Gördüğünüz rüyadan sonra sabah kalktığınızda ben bunu gerçekte yaşamıştım aynı şekilde dediğiniz oluyor mu?

yaşadığım durumu size de sormak istiyorum... gördüğünüz rüyadan sonra sabah kalktığınızda ben bunu gerçekte yaşamışdim aynı şekilde dediğiniz oluyor mu ? ve yaşadığınız bisiden sonra diyormusunuz ? ben bunun aynısını daha önce rüyamda görmüştüm diye gelsin cevaplar ciddi cevaplara teşekkürler...

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• evet sık sık olur. genelde yaşadığımda ben bunu rüyamda görmüştüm sanırım dediğim çok olur. hatta rüyamda kazada öldüğümü görürüm bi iki gün sonra kaza geçiririz :)

geçen sene de rüyamda azraili gördüm (tabi sembolik bi şekilde) ölüyordum. kalktığımda anneme anlattım. ve ogün akşama doğru yan dairemizden komşumuzun cenazesini buldular... :/

işin ilginç tarafı çok kafama taktığım şeylerin çözümünü mutlaka gerçekleşmeden önce görürüm rüyamda.

0|1
    0|0
  • rüyada değil gercek hayatta oluyor

0|1
    0|0
  • yaşadığım bişeyi evet ben bunu sanki daha önce yaşamıştım aynende böyle olmuştu dediğim oluyor..

0|1
    0|0
    • anladım elmalı turta ye cıkolotalı pasta ye...

• hımm pastayı cok severım ama her zaman yemıslıgım yok...gecen cumartesı kardesımın dogum gununde yedım bolca ıste masallah turp gıbı kal hep..Allah korusun nazarlardannn...

• amin cümlemizi

• rüyada değil gerçek hayatta o anı sanki yaşamışım hissi çok olur bana bu şizofreni belirtisiymiş öyle okumuştum bir yerde yavaştan gidiciyim :(

0|1
    0|0
  • etkileniyorum

0|1
    0|0
  • Olmuyor

0|1
    0|0
  • Ona ingilizcede birşey diyolardı unuttum ama o anı rüyada görüyoruz ve gerçekte tekrar karşılaşıyoruz işte bu yüzden şaşırıyoruz.

0|1
    0|0
  • evetttt!

0|2
    0|0
  • Rüyada değil gerçek hayatta daha önce yaşamışım gibi geliyor evet.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ever etkisinde kaldıgım rüyalarım oluyor..

bunu daha önce rüyada gördüm olayı dejavu olabilir..

0|1
    0|0
Yükleniyor...