Beşiktaşlılar mutlu musunuz

ronaldinhoya 6 milyon euro teklif verildi yazık günah değil mi adam resmen buraya emekliliğe geliyor ve yönetim hergün basın tarafından baskıya alındı bir de taraftar baskı yapınca yönetim kendini zorladı

bence çok gereksiz bir transfer brezilyada 3 milyon euro bize 6 milyon euro biz bu kadar kötü bir takım mıyız?

yazık ya olcay oğuzhan fernandes varken ne gerek vardı bu transfere biz de hadi dişimizi sıkalım yönetim para toplasın 2 sene sonra biz de şampiyon oluruz diyoruz yazık ya

inş ronaldinho gelmez çünkü adam resmen dökülüyor sırf adı var ve 6 milyon euro veriliyor drogbanın 10 da 1 i faydalı olmayacak.beşiktaş resmen 10 kişi oynayacak her maç

0|0
5|12

En İyi Kız Görüşü

• beyfendi özel uçak istemiş ailesi için tııııırt beşiktaşın o kadar gücü mü var yahu

0|3
    1|1
    • beşiktaşın gücü var gerekirse özel uçakla dünya turu attırır taraftarlar para toplar ama olay o değil ne için yapıyoruz bunu.adam yaşlı son 2 yılda çok kötü performans göstermiş eski bir yıldız için

• biliyorum izledim hatta gs tv de imparator hiç yıldız istemedi zaten ama neyse artık olan oldu :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen Beşiktaşlıysan bende Bursasporluyum :)

0|2
    1|5
    • iyi senin adına üzüldüm yeni takımınla mutluluklar senden daha koyu beşiktaşlıyım

• Ronaldinho gibi bir yıldızı takımında düşünmeyen bir Beşiktaşlı değilim en azından,demekki klüp maliyeti ayarlamış bu onların işi biz taraftarların işiyse gelen yıldızlarla,oynanan oyun kalitesi ve skor avantajlarıyla mutlu olmak.Şu an seyir zevki olan nadir takımlardan biri olmamıza rağmen skor konusunda hep kaybettik,bunlar bizim moralimizi bozarken gelen bir yıldızla sevinmek hakkımız değil mi?

• Ayrıca Beşiktaşlılığıma laf söyletmem,burda bilen bilir zaten.1 senedir sadece bu sitede Beşiktaş'a küçücük bir laf edenlerle bile mücadele etmişliğim var,senin gibi gizlenip sadece takımın mali tarafını düşünen bir Beşiktaşlı değilim anlayacağın.Benim bildiğim Beşiktaşlılar senin gibi olmaz belki de ondan bu şaşkınlığım.

• Ben hiç memnun kalmadım doğrusu. Nedir bu neredeyse takımı da benim üzerime yapıverin demediği kalmış.

0|0
    0|0
  • Ben çok yazdım eksilerini daha da yazmayacağım sonuçta transfer fos çıktı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş son günlerde iyice prestij kaybetmişti. Bu transfer prestije arttırmaya yarar. Ben ronaldinho'nun Q7 gibi umursamaz biri olacağını düşünüyorum.

Bizim Drogba gibi olur umarım diyelim ^^

0|1
    0|1
    • tamam prestij kazandıracak adam ronaldinho olmayacak görürsünüz q7 den bile başarısız olacak çünkü eskisi gibi değil drogbanın fiziği var korumuş onu ronaldinho ise sadece tekniği vardı sakatlıktan sonra da düzelmedi hıı 3 milyon euroya gelecekse gelsin ama 6 milyon euro çok fazla onun için

• Prestijden başka işe yaramayacak zaten. bunu bende söylüyorum

Erkekler Ne Diyor 12

• "Benim imkanım olsa Sneijder ve Drogba gibi transferler yapmam çünkü bu transferler takımın dengesini bozar bir takımdan bir oyuncu 1 Milyon Euro kazanıyorken diğer 6 Milyon Euro kazanamaz" Bunlar benim değil Beşiktaş başkanı Fikret Orman´ın açıklamaları

Ayrıca Q7 yi indirime gitmediği gerekçesiyle kadro dışı bırakan Bjk yönetimi Ronaldinho ya 6 Milyon Euro veriyor Roni yıldızda Q7 Bank Asya oyuncusumu?

0|0
    0|0
  • Verilecek paraya göre haklı olduğunu düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • siz parayı kafanıza takmayın, rakip takım taraftarlarının alacağı roni formaları bile parasını çıkarır

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaray'li olarak Ronaldinho'nun eski performansından cok uzak olduğu icin gelmemesi taraftariyim. Keşke çok iyi oynuyor olsaydi da gelseydi ligin seyir degeri artardi Beşiktaş'a da faydasi olurdu ama eski fiziginden eser yok. Beşiktaş alırsa yanlış yapar. Zaten duzgun bir geliri yok bu oyuncuya bu parayı sacmamali.

0|0
    0|0
  • bu transferden dolayı ben çok mutluyum :) anlatamam :)

1|0
    0|0
  • Güntekin Onay: "Ronaldinho'ya yaşlı diyorlar. Drogba'dan 2 yaş küçük Kuyt ve Emre ile aynı yaşta."

1|1
    0|0
  • drogba az para mı alıyor zannediyorsun 4 milyondan fazla alıyor ekstralarla ronaldinho ile aynı fiyatta yazık değilmi o paraya

0|0
    0|0
  • bjk bu hataları sürekli yapıyor ama ronaldinhonun isminden zararını indirebilir

1|0
    0|1
    • tamam da ayranımız yok içmeye...

• zamanında ünal aysal ronaldinyoyu alalım demiş fatih terime fatih terim istemem demiş yalan değil bak

• şimdi yine tüpçüye sövecem olmıycak kocaman kulübü getirdiği hale bak bunlar hep onun suçu ama bjk de sonuçta Türkiyede büyük artık böyle şeyler yapmalı yoksa büyüklükleri uçup gitmek üzere yönetimin bir bidiği var diceme ne kadar güvenilirler orası meçhul

• drogbanın ilah yapıldıgı yerde ronaldinho ne yapılır bilmiyorum,fenerbahçeliyim bu arada

0|1
    0|0
  • sıradan 10 futbolcu alip 10 milyon euro verip hicbir verim alamamaktansa 1 tane al enazın bir potanseyelin olur

0|0
    0|0
    • ronaldinho mu potansiyel yahu adam 2 sezonda 30 gol atmış atmamış biri ayrıca onu geçtim sen bakkala giriyorsun önünden biri 1 tlye ekmek alıyor sen ekmek alınca herkese 1 tl sana 2 tl diyor.sen o ekmeyi alır mısın ekmek yemem yine de oradan almam dersin

• Ronaldinyo ekmek degil çilekli pasta, baki mercimekti ekmek olan ;)

• dostum gelen adam ronaldinho

0|0
    0|0
    • eee ronaldinho sence beşiktaş adını mı duyurmalı maddi durumunu mu düzeltmeli

bak ronaldinhoyu galatasaray fenerbahçe alsa bir nebze anlarım para basıyor adamlar ama bizim maddi durumumuz kötü sadece demirören 110 milyon dolar borcumuz var sen gidiyorsun oynayacağo belirsiz bir adam 6 milyon euro 18 milyon tl veriyorsun yazıktır ya

• kardeş ona sponsor ayarlayacaklar yıllık ücretinin bir kısmını sponsorlar vericek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...