Begendıgınız hoslandıgınız bırının sevgılısı oldugunu oğrenmekkkk???

sokayım boyle sansa mı dersınız? zaten guzel kızları erkekler ıyada kapıyorlar. bende sans olsa annem kız / erkek dogururdu dermısınız:) dersınız bence ama soruyorum ıste. oylesıne . ne dıyım kı sımdı

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Beş para etmezmiş zaten diye düşünürüm ne düşüncem. İyi ki de öğrenmişim derim.

0|0
    0|0
    • ne alaka ya. ıyı bırıdır ve bırı kapmıstır zaten boylelerını bos bırakmazlar dıye dusunmezmısın yanı. ama sanırım sınırle dedın

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• benim başıma gelmişti bvenim yıkılış anımdı hayatımın en kötü günüydü ama yinede yılmadım ısracı oldum şimdi sevgilisiyok ama aramızdaki durum çok karışk kimse çözemiyo ama olsun hergün onu görmek yakınıda olabilmek bile güzel en azından

0|0
    0|0
  • ben hastaneye gittiğimde bir kızı beğenmiştim biraz konuştuk felan birde araştıyım dedim hayatında kimse var mınasıl biri diye nişanlı çıktı. ak. :)

0|0
    0|0
  • Kime göz koysam ya sahipli çıkıyor ya da çok geçmeden birini buluyor. Galiba süper güçlerim var.

0|0
    0|0
    • ne denırkı sımdı. bır arkadasın bır sozu war. armutun da sapı war ama koparıp yıyıyorsun der. ama heveste kacıyo bılmıyorum

Yükleniyor...