Aynı ortamda ve aranızın bozuk olduğu kişiyi görsenız nasıl davranırsınız?

Sevgili olmaya yakındınız, ama bır şekılde kavga edıp aranız bozuldu onceden o düşüyordu ustunuze, şimdi ise siz düştünüz ama o cevap vermedı mesajlara 3 gun boyunca yazdıgnız halde, ve sevdgınıde soylemişti. Şimddi bu kişiyle aynı ortamda bulununca nasıl davranırsınız? Hanı sıze adım atmasını ıstıyorsunuz konuşmasını falan.. nasıl olur? cunku okadar yazdınız ettınız o takmadı bı şekılde kaybetmek ıstemıyorsunuz.. ? ama tekrar konuşupta gururunuzu 4.kez daha yerler altına seremıycegınız ıcın. Yanı napardınız?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben üniversite birde aynısını yaşadım. çok hoşlandığım hatta aşık olduğum kızın peşinden koştum vaz geçince o bu sefer geldi. tabi insan vaz geçince o defteri tekrar açmada teredüt ediyor düşünüyor. bende ona soğuk davrandım çünkü kafamda bitirmiştim. tekrar sevebilirmiyim. falan derken soğuk davrandım oda sıcaklığı tekrar görmeyince. yavaşca ilgisini kaybetti oldu bitti :D gerçekten hoşlanıyorsan çık konuş kaybettiğini kazan o gelip benle düzgün konussaydı reddetmezdim. ;)

1|0
    0|0
    • ben onunla konuştum kazanmak ıcın yazdım 3gun ust uste ama o takmadı benı :S bende sınırlendım sildim.. Şimdi haftasonu aynı ortamda bulunacagz...

• pekıı tşeekkur ederm:)

• rica ederim. iyi şanslar ;)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• soğuk bir "selam" anlamasına yetmiyosa nasılsın sorusuna iyi derim. ona sormam. nokta bak şuda noktalı virgül ;

1|0
    0|0
  • takmazdım bu onu daha çok delirtir

1|0
    0|0
  • kim o hayırdır bir tanıdık mı ya salla gitsin

1|0
    0|0
    • tanıdık, bazen saalla gıtsın dıyorum ertesı gun yıne aynı .S

• ya onu takıp gününü neden mahvedeceksin ki

Kızlar Ne Diyor 2

• o kişi yi hiç takmazdım bırak o senin peşinden koşsun,sen zaten mesaj atmışsın hala takmıyorsa seni bırak gitsin değmez.

1|0
    0|0
  • Aramin bozuk oldugu bir kiz arkadasim vardi bugun gidiste ve dönüşte atni otobusteydik görmek istemedigim kişiyi gördüm o bana bakti fark ettim ama yuzune bile bakmadım

1|0
    0|0
Yükleniyor...