Yazın makyajım akıyor höffff !

evet bayanlar herkesin ortak sorunudur sanırım bu. kışın sabit kalıyor tamam iyi hoş ama yazın daha makyajı yaparken fondoten falan akıp gidiyor ya nasıl çözücez bu durumu. sizinde aynı sorundan sıkayet ettiğiniz oldu mu ? siz neler yapıyorsunuz bu durumda ? makyaj yapmadan cıkıyor musunuz yazın ? illa yapmak zorunda olsaydınız akmaması ıcın ne yapardınız ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• benimde aşırı akıyor özellikle anlımdan. ama çokta önemsemiyorum düzeltiyorum. sırf yaz geldi diye saçımızı tepeden uyduruk bir topuz, uyduruk alakasız terlik+bikini ikilisi ile yüzümüzü bile yıkmadan gezecek halimiz yok. bence insanlar yazı abartıp oh yaz geldi herşeyi bırakalım havalarına boşuna giriyor. bence bir farkı yok kışla yazın günlük rutinimi değiştirmiyorum :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• yaz gelsin düşünürsün link

0|0
    0|0
  • aslında makyajı kadının kocası için yapması uygun dışarıda bir yabancı erkek görüşe hoş olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• antalyadakı bazı arkadaslarım yapmıyor dedıgın gıbı nemden akıyor dıye ben her turlu yaparım yaz gelınce kendımızımı bırakalım sonuçta 3 ay şipidik terlik gezmıyoruz iş kadınlığına devam su bazlı urunler var akmayan

0|1
    0|0
  • çok uzun süre sonra akar zaten, bu soğukta nasıl akıyor

0|0
    0|0
    • soğukta akmıyor sabit kalıyor dedim canım :)

• sende benim gibi makyaj yapma o zaman

0|1
    0|0
Yükleniyor...