Sizin böyle bir arkadaşınız olsa ne yaparsınız?

iki veya üç aydan beri tanıdığım bir arkadaşım var ve ben bu arkadaşlığın sürüp sürmemesinde kararsızım.arkadaşım biraz bencil bir insan yani herzaman kendisin düşünüyo çok çıkarcı aramızda bir sorun oldumu çok ağır konuşuyo ama sonradan bişey olmamış gibi devam ediyoruz. ben öyle herşeyi kafaya takan bir insan değilim ama artık sinirlerimi bozmaya bozmaya başladı. arkadaşıma değer veriyorum ama aramız bozulunca başkalarını tercih ediyo. başkalarıyla samimi olması falan... birde en yakın arkadaşının sevgilisine bakacak kadar zilli. aslında iyi anlaşıyoruz. hep kötü huylarından bahsetmeyim iyi olduğu zamanlarda olmuyor değil yardımsever ya işte çok değişen bir kız sizce arkadaşlığımı bitirmelimiyim ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç düşünmeden hemen bitirmelisin. Bir kere hareketlerinde istikrar yok. Bencil olması, ortalık karıştıran bir yapısı var. İleride sana da zararı dokunur. Uzak dur. Kötü huyları bir hayli fazla ve karakter olarak baskın bir arkadaşınız var.

0|0
    0|0
    • evt ya doğru söylüyosun baya baskın karakterli. sonradan benim değerimi anlar ama dimi şimdiki gezdiği kızda aynen onun gibi?

• peki teşekkür ederim.

• İnsanlar birbirini çeker. Ama siz kendinizi koruyun bu insanlardan.Birbirlerini bulurlar çok normal.

Erkekler Ne Diyor 1

• vur kadehi ustaaaa bu gecede sarhoşuz :) boşver kuzen kov gitsin inanır mısın hemde şimdiiii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu kadar mükemmel bir insanı bir daha nerede bulacaksın ki?

bir de soruyor bitirmeli miyim diye.

0|0
    0|0
    • haklısın. ona sadece değer verdiğim içindi

• bitir gitsin. daha sonra çok fazla kafan ağrır.

0|1
    0|0
  • Konus ona anlat devam ederse hala bosver gitsin. Sonlandrrsn.

0|0
    0|0
    • pek beni anlayacağını zannetmiyorum. şuan zaten kendisi gibi birisiyle samimi sonradan benm değerimi anlarmı sence ?

• Onun huylarini anlattin kendi gibide birini bulmus. Ee bu arkadasn tek sanami boyle olacak. O samimi oldugu kizada boyle davranacak cikarci bencil olacak huyu sonucta sen cekememissn o arkadasi nasil cekecek veya birbirlerini nasil cekecekler :D yani birak samimi olsun istedigiyle sen samimi olma fazla ama kusmede, sonuc olarak gelir ama cikarlari icin diger arkadasiyla arasi bozuldugunda filan

Yükleniyor...