Evlendiğiniz günün sabahı nasıl olsun istersiniz ? :)

evet baylar ve bayanlarrr sabaha gözünüzü açtığınızdaa eşiniz ne yaparsa çok hoşunuza gider ya da ne yapmasını beklersinizz ? Şahsen ben yatağıma kahvaltımı beklerdim :D:D ya daaaa öpücüklee uyanmak isterdm (: hadi sizleri dinliyorum şimdii :)

Güncellemeler:
seviyesizliğin lüzumu yok ! seviyenizi takınıp yorum yapın ! haa düzgün yorum yapamıyorum diyorsanız da uzayın ;)

0|0
7|17

En İyi Kız Görüşü

• "Evlendim de sabahı kaldı" diye düşündüm

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Önemli olan sevgiyi devamlı kılmak,yoksa bu ufak jestler zamanla yerini kavga gürültüye bırakabilir

0|0
    0|0
  • hımm.. sabah erken kalkıp hayvanların yeminni verip sütünü sağsın.. hamuru yoğurup ekmeği yapsın.. sonra çapayı alıp doğru tarlaya asfsdfasdfas :D

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey yapmaya gerek yok sarılıp saatlerce keyif uykusu yapılacak tüm aktivitelerden daha kıymetli bence..

Öylece uyumak, tek yatak bir çift kalp.

0|0
    0|0
  • hiç bişe yapmasın , gözümü açtığımda bana sarılı halde görim yeter :D kahvaltıyı ilk gün beraber hazırlarız :>)

0|0
    0|0
  • Evlendiğinin sabahı yatağına kahvaltı getirirse eşin...ilerleyen zamanlarda evliliğinizin gelişimi şu şekilde olurdu : link :))))

0|0
    0|0
  • Biz o kadar entel olamadık yatakta kahvaltı filan bana ters, kalksın sofrayı hazırlasın güzelcene kaldırsın yeter...

1|1
    0|0
  • Kusura bakma ama çok beklersin :)

0|0
    0|0
  • ilk gün belki olur ama sonra olmaz diye tahmin ediyom

0|0
    0|0
  • Sabah mı? Birkaç gün uyumak yok! o_o

1|1
    0|0
  • ilk günün hatrına belki kalkar kahvaltıyı hazırlardım bak..

1|0
    0|0
  • bu seni ilgilendirmez mahremimi kimseye açıklamam hayatımın kadını ve ben bize özel olmalı dimi ama

1|0
    1|1
  • sıcak su ve leğen :) elimi yüzümü olduğum yerde yıkıyım . çorabımı giysimi getirsin giyiyim bide kahvaltımı getirsin yedirsin :)

0|0
    0|0
  • Gozlerimi actigimda goz kırpsin ve seni seviyorum desin :)

0|0
    0|0
  • Ben sucuklu yumurta yapmistim,guzel olmustu.

Hala ben yapiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet böylece anlamış olduk ki ; kızlar, erkeklerden daha abazan! E yuh be aklını fikriniz o işte!

0|1
    1|0
  • güne sevişerek başlamak isterim

0|0
    0|0
  • Kahvaltı mı kızların hayal gücü de çok iyi ya. Hadi öpücük neyse de. Bana sarılı bir biçimde göz göze uyanmak yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yatakta kahvaltı mı olur allasen kalk bir elini yüzünü yıka duş al.

0|2
    0|0
  • Saat 2'den önce uyandırırsa pıçaklarım valla.

1|0
    0|0
  • hayırlısı..

0|0
    0|0
  • beraber kahvalti hazirlamak daha keyifli olurdu<3

0|1
    0|0
  • Beni öperek uyandırsın üstüme atlasın mıncıklasın sağımı solumu:)

0|0
    0|0
  • onu öperek uyandırayım isterdim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...