Böyle birinin amacı nedir sizce ??

tanıstık ettik hersey güzeldi sevgili gibi konusuyorduk sabahtan aksama kadar herneyse bir bulusmada artık adını koyalım dedim zamana yaymak istiyorum dedi bişey demedim ondan sonra tavırları degişti basit bir arkdas gibi davranmaya basladı sevgili istemiyorum dedi haliyle sordum tabi nedenini tavırların basit olmasını neden sevgili istemediğini defalarca sormama karsın bana evet seni begeniyorum tatlısın mükemmelsin herkezin istediği erkeksin ama senden cok etkilendim bulusmadan baglandıgımı hissettim bu işe daha önce bulastıgımda anladım güzel oldugu kadar zararlıda bende madem olmıcak engelle dedim engellemedide banada engellememi söledi arkadas kalmak istedi arada gene bulusuruz dedi ve şimdi normal arkadasız fakat gene sen farklı birisin cok tatlısın demege basladı diyoda anladım bu kızın amacını biraz daha bekleyip olmazsa ben engellicem artık

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Durumunu çok iyi anlıyorum ve seni bu şekilde kullanmasına izin verme. Sen niyertini açıkça belli etmişsin ve inana bana onunla arkadaş kalamazsın. Her en kadar ilişki istemiyorum dese de ileride birgün biriyle çıktığnın göreceksin ve bu sen olmadığın takdirde yıkılırsın. Bu nedenle restini çek ve göreceksin ki gerçekten dediklerinde ciddiyse o sana döncektir senin istediğin sıfatta olmak için. Sakın kendin kullandırtma zaman geçirmesi için. Sen haklısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o kızı en iyi ben anlarım. aynı ben) sor bir terazi burcu mu?)

bence kızın kafası çok karışık, belli ki, senden çok hoşlanıyor, ama bir sebeble uzak durmağa çalışıyor. Belki de onu beğenmezsin sanıyor, belki güvenemiyor, belki yakışıklı olduğundan buna ne kızlar bakar, en iyisi ben kafaya takmayım sonra üzülürüm diyor.

en iyisi o kızı boş vermek, çünki hep öyle aklına esdikce gelir-gider)

0|0
    0|0
    • Bilemedin boga :)) baglanmaktan korkuyo ikincisi bulustugumuzda gozumun icine bkamadi konusamadi agzi tutulmus gibi 3 te evet etrafimda kiz arkadaslarim var ama ozel olan o olacakti

• Bu kızın senı kullandııgı anlamına gelmez.Aşktan korkuyordur.Aynı durumu bende yasadım bırıde bana boyle cıkma teklıfı faalan etmıstı kabul etmemıstım 3 kere sonradan ettım.sırf asktan korktugum ıcın.Sımdı ona cok baglandım ve asıgım yanı ...

0|0
    0|0
    • Bende bir kqc kez qcilip olmuyorsa arkadasta kalmam oyle yapicam gibi

Erkekler Ne Diyor 3

• araç kullanmayı bilmeyeni oturtursan kaptan koltuğuna nereye gittiğini bilemezsin tabiki. Al ipleri eline bak de ya adam gibi sevgili olalım ya muhabeti keselim bu sefer yarım ağızla değil ciddi olarak ifade et ve sonucunu yap

0|0
    0|0
  • arakadaşım yani hem serbest olayım istiyor hem sen yanında ol ona ilgi göster istiyor çok tehlikeli bir durum canın çok yanar yani bu durumdan birşeyler hissederken arkadaş gibi davranmak takılmak zor gelir bir mühdet sonra...

0|0
    0|0
  • Sana çok net cevap veriyorum birisine aşık olsun anında seninle iletişimi kesecek boşlukta kız takılıyor seninle

0|0
    0|0
Yükleniyor...