Fenerbahçe Ersun Yanal ile sözleşme uzatmalı mı Neden?

Türk futboluna arda turan onur kıvrak caner erkin selçuk inan gibi isimleri kazandıran Ersun yanal la hemen sözleşme uzatılmalı ve Aykut Kocaman sportif direktör olarak tekrar getirilmelidir çünkü ersun yanal ın açık ara lider yaptığı takımın kadrosu Aykut hocaya aittir. Sizcede fenerbahçe Ersun yanal ın sözleşmesini uzatmalı mı neden?.

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• türkiyedeki en iyi hocalardan biri... puan durumuda bunun kanıtı.. stratejik eksikleri var bence ama antranörlüğü okadar iyi ki.. kapıyor.. zaman içinde kendi eksiklerini kapar fb den sonrada üst düzey bir takıma gider... bu lige fazla bu adam...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• arda turan selçuk inan burak yılmaz daha tanınmış bütün futbolcuları ersun yanal kazandırdı bunu futbolcular bile söylüyor tabiki sözleşme imzalalı kendisi şuan türkiyenin en iyi teknik direkötürü

şimdi galatasaraylılar fatih terim demeyin fatih terim şuan milli takım çalıştırıyor onun dışında

0|1
    0|1
    • Burak Yılmaz ve Selçuk İnan Trabzona gelmeden önce normal futbolculardı onları Şenol Güneş kazandırdı Şenol Güneş yıldız yaptı ayrıca Türkiyenin en iyi teknik direktörü kariyerinde sınırsız başarılar yaşayan Roberto Mancinidir Fatih Terim bile ingilterede bir takımı Şampiyon yapamaz

• Oyuncuların ya da Teknik Direktörlerin yarım sezonluk performanslarına bakarak şu bundan iyi denmez genele bakılır

• Selçuk İnan ve Caner Erkin'i Ersun Yanal kazandırmadı futbola Ersun Yanal'ın en iyi yetiştirdiği Tarık Çamdal bence ve kendisi de söylüyor zaten İstanbul'da oynaması için erken diye Ersun Yanal'la sözleşme uzatmalılar mı bilmem gerçi büyük ihtimal uzatırlar ama bu bizim önümüzü asla kesmez hakem kararları + bizim o çalkantılı dönemimiz yüzünden biz şu an 2.sıradayız ve 8 puan fark var tabi kapanmayacak bir şey değil ben Mancini'ye sonsuz güveniyorum elbet puan farkı kapanır Fener zor maçlar oynayacak deplasmanda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Selçuk İnan´ı Şenol Güneş kazandırdı Trabzondan önce Selçuk İnan bir yıldız oyuncu değildi Caner Erkin 3 yıldır Fenerbahçede bu yıl iyi oynuyor ama buda Fatih Terim´in sayesinde Fatih Terim Milli takımda Caner´i sol bek oynattı ve faydasını aldı Fatih Terim olmasa Caner´i sol bek oynatmak Ersun Yanal´ın aklına bile gelmez boşuna sezon başında Kadlec´i aldırmadı

Ayrıca lider olmanız tamamen sizin şansınız sayesinde bizim içeride Rize-Antalya maçlarında Burak´ın boş kaleye atamadığı pozisyonlar var onlar gol olsa +4 puan sizin ise son saniyede+Hakem yardımıyla attığınız goller onlar olmasa +4 puan daha Muslera ve Sneijder´de sakatlanmasa bugün lider bizdik

0|1
    0|0
    • halamında bıyıkları olsa amcamdı zaten:))

• saol canım benim bendende sana +1

• olsaydı, gitseydi, baksaydı... mışla miş evlenmiş ama diye çocukları olmuş.. 2 sezon önce bucuk puanla kazandınız... kartala 1 gol atabilseydik şampiyonduk.. bunu konuşan var mı bizde? hayır.. neden? geçmişe mazi ... derler.. önünüze bakın... 8 puan.. biz kapadık şampiyon olduk geçmişte.. sizde kapayın olun.. mışlarla mişlerle boğuşma...

• Teknik direktörlük birazda şans işidir.. Takım iyiyse sende iyisindir, değilse kötüsündür..

Aykut Kocaman'ı sevmezdim, takımı ofansif oynatmıyordu, Fazla gol yemiyordur lakin fazla da gol atamıyordur.. Bu sene ne oldu ? Takım ofansif oynamaya ağırlık gösterdi, 43 gol atıp 19 gol kalemizde gördük..

Seyirci daha çok haz aldı bu sene oynanan futboldan. Ersun Yanal taraftarı değilim fakat Aykut Kocaman'dan 1-2 tık falan daha iyi biri.. (kanımca)

0|1
    0|1
  • evet uzatmalı böylelikle biz her zaman en iyi olalım aykut kocaman ersun yanaldan daha iyi bir hoca

0|0
    0|1
  • dediğine katılıyorum aykut kocaman oyuncu seçiminde çok iyi arada krasic kadlec gibi fire versede o kadar olur oyuncu seçiminden çok anlıyor fenerbahçe kadrosunu % 100 ü de aykut kocamana aittir. ikisi el ele verse avrupada ses getiririz valla.

0|0
    0|0
    • ekleme, alper ersun hoca sayesinde geldi.. ama ana hat olarak dediğine tamamen katılıyorum.. bu takım aykut kocamanın takımı, kim ne derse desin beğeniyordum.. ama ersun hoca ondan daha iyi.. türkiyede bilimsel futbol oynatan 2 teknik adamdan (ersun hoca ve aykut hoca) tecrübeli olanın farkını aynı takımla gördük bu yıl.. umarım 6S liler biraz sabredebilirlerde türkiyede şuan bilimsel futbol oynatan 3. hoca mancini kalitesini bilgisini ve tecrübesini ortaya koyabilir...

Yükleniyor...