Aşkınız için neler yaparsınız nelerden vazgeçersiniz ya da yada vazgeçmezsiniz...

aşkın gözü kördür derler sizce öylemidir aşkınız için nelere göz yumar fedakarlık edersiniz ya da hayır ben göz yummam vazgeçmem mi dersiniz sizce hahgisi...

• Evet yumarım fedakarlık yaparım
    86% (6)0% (0)86% (6)Oy Ver
  • Hayır asla kendimden ödün vermem
    14% (1)0% (0)14% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
yorumlarınız ve paylaşımlarınız için teşekkürler...
yorumlarınız ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler herkes içindekini samimi bir şekilde dile getirdi...

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Örnegin ben sinirli, sabırsız bir insandım. Ama sevdiğim için sinirlenecegim konu bile olsa çok fazla tepki göstermemeye gayret ederim. Sabırlı olmaya çalışırım.

Çünkü şunu anladım ki, bir insana emir vererek ya da bir insanı azarlayarak hiçbir zaman kendinize çekemezsiniz. Daima ılımlı olarak ve yumuşak , tatlı bir dille sorunları anlatmak gerekir.

0|0
    0|0
    • yani ters psikoloji olayı çözdüm diyorsun ne kadar üstüne gidersen o kadar çok uzaklaşır kaybedersin ve inatlaşır tahammülsüz insanlar için aşırı tahammüllü olmak evet fedakarlık ke3ndimden biliyorum :)

• öyle muhakkak ona lafım yok ilmi siyaset denen bir felse var duyduysan mesela :))

Kızlar Ne Diyor 7

• yaptığım fedakarlık kadar

ettiğim nankörlükte vardır

eşime sormak gerek nelerden vazgeçip

nelerden ödün verdiğimi.

0|0
    0|0
  • özgürlüğümden,arkadaslarımdan,kendi kararlarımdan vazgeçmem

ailemden vazgeçerim.

0|0
    0|0
    • bu özgürlük den arkadaşlar dan vazgeçmem ailemden vazgeçerim biraz tuhaf degil mi ya bence seviyorsam herşeyim olur benim o insan bir arkadaşla kıyaslanacak ya da altta tutulacak kadar degersizse zaten ne diyeyim ben sana şimdi...

• o senin düsüncen

aileme karsı saygısız kaba degilim

toplumda artık ailenin yerinin degismesiyle alakasız bir durum

benim ve ailemin ilişkisini bilmedigi sürece kimse anlayamaz.

ve sevgili konusunda fazla hassasım

özgürlügümü hiçbirseye degişmem

hatam olur söyler degerlendiririz beraber konusuruz hallederiz o ayrı ama haddinden fazla hayatıma karısırsa haddini asarsa o zaman kapıyı gösteririm kimseye ihtiyacım yok.

• saygılar hayatta başarılar ne diyeyim özlem tekinden dağları deldim şarkısını armağan ediyorum size...

0|0
    0|0
  • Cok fedakarlık yaptım ama umursamadı. değmezmiş

0|0
    0|0
    • abi bu yorumları anlamıyorum çok fedakarlık yaptım değmezmiş anladım çok da ne ya da neden degmezmiş

• Aynen sonunda üzülen hep biz oluyoruz. iş işten geçtikten sonra anlıyorlar verilen değeri.

• ama fırsatlar önüne çıktıgında degerlendirirsen fırsat olur yoksa tren gar dan kaltıkdan sonra koşmak degil arkasından el sallamak düşer insanlara...

• vazgeçtim çok fedakarlıklar yaptım ama değmezmiş..

0|0
    0|0
    • mesele ne gibi fedakarlıklar ve neden degmediğini düşünüyorsun ?

• hayırlısı diyecek birşey yok artık malesef..

• eee öyle...

0|0
    0|0
  • Yıllarımı verdim ama değmezmiş.

0|0
    0|0
    • yıllar ne kadar bir zamqan mesela ve neden değmezmiş sakıncası var mı ?

• 12 yıl verdim , yapmadığım fedakarlık kalmadı sonuç ayrılık o yüzden değmezmiş.

• abooo bende kendime yanardım 6,5 yılım gitti diye ama insan gidene degil de geçen zaman yanıyor bu hallerde :(

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşk için fedakarlıklar, ölmeler falan mazide kaldı herkes herşeyi hızlı yaşıyor bu zamanda.. Ben aşkım için ölürüm seviyorum falan derken bir bakmışsın başkasının kollarından ölüp bittiğinden haberi bile yok :((

Tolerans sınırım karşımdakine göre değişir..

0|0
    0|0
    • aynen artık insanlar facebook unu kapatmayı karşıda ki için fedakarlık sanıyorlar dedigin gibi dün aşkından ölürken yarın ne hal de oldugun umurlarında bile olmuyor malesef :(

• Evet yani herşeye hazırlıklı olmak lazım. :)) yalan dünya işte bişeylerle oyalanıp ömür tüketiyoruz.. :))

• eee mal da yalan mülk de yalan var biraz da sen oyalan...

• Aile

Vatan

Din

Namusum dışında herşeyden geçebilirim :)

1|0
    0|0
  • geniş spektrumlu olmuş panpa, biraz daha detay olsa daha sonuç odaklı olurdu.

0|0
    0|0
    • böylesi daha iyi corç :) herkes çok farklı şeyler söyleye bilir çok küçük masum fedakarlıkllar ya da çok büyük ama masum olmayanlar ;)

• panpa aynılarını ben de yaşadım bilirim.. bunların lafını bile etmezdik hiç hala da etmeyiz de.. bizim jenerasyonun en büyük şansı internet devriminden önce dünyaya gelip o zamanları da yaşamış olması.

• aynen hala da çok sevdiğim birşey degil internet şura da bile sırf yazmayı fikir alış verisi yapmayı sevdigim için bulunuyorum artık insanlar ulaşılması kolay hale geldi bu da herşeyin degerini düşürdü birini gördügünde tanımıyorsan adını ögrenmek bile haftalar alırdı şimdi internet sağolsun iki tıkla buluyorsun...

• yumuk yumuk elleri varrr =)

aşkın gözü kördür kadir inanır gibi bakar arada uleyyyyyn der yaban filmindeki gibi trip atar ama yinede kıyamaz her ne derse yapar uleyynn !

0|0
    0|0
    • aynen dostum harbi bokdan bir durum bu aşk yani onca saatlerce kavga eder günlerce küs kalırsın bir bakışına kızgın tavadaki yağ gibi erir gidersin nerede kaldı o sertlik :))

Yükleniyor...