Galatasaray Alex Tellesı transferı başarısız mı sonuçlandı

eğer başarısız bır görüşme olduysa o bölgede kım oynayacak benım aklıma Rıera geliyor veya Sabrı de o bölgede görevi başarili bır şekılde yapabılır veya başka bır solbek mı transfer edecek Galatasaray?

Güncellemeler:
arkadaşlar bence Galatasaray Crıstıan Ansaldıyı transfer etmelı adam çok ıyı maçlarına bakanlar bılır keşke o gelse

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Hayır sorunlar halloldu yakında gelecektir heyecanlıyım onun adına

0|0
    0|0
  • Sabri varken zaten gerek yoktu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Pürüz falan yok sadece kadrodaki yabancıların gitmesini bekliyoruz

1|0
    0|0
  • Başarılı sonuçlandı.

0|0
    0|0
  • Başarısız sonuçlanmadı ama yavaştan alıyolar transferi klüp sorun çıkarıyor çünkü.

0|0
    0|0
  • Alex Telles transferinde biraz sorun var galiba oyuncu çok iyi kaçarsa yazık olur ama herzaman dediğim gibi bizim yönetim yaş tahtaya basmaz bir bildikleri vardır

0|0
    0|0
    • haklısın alper potuk şimdi yedekfenerde resmen kazıklandılar iyiki almadık renktaş :)))

• Aradaki prüzü çözmüşler sanırım. Transfer gerçekleşebilir..

0|0
    0|0
  • alex telles transferi eğer an itibariyle gerçekleşmemişse bunun tek nedeni fatih terim'dir. takımın başında 5 transfer dönemi geçirdi ve bir tane bile sol bek transferi yapmadı. bize hediyesi ise takımdan ayrılmamakta direnip, brezilya liginin en iyi sol bekini alamayışımızın görünen nedeni amrabat. bir de çıkmış "tarık büyük takımlar için henüz erken" diyor. milli takım hocası olunca mı scouting yetenekleri kazandın..

0|0
    0|0
  • galiba öyle oldu..

0|0
    0|0
  • her zamanki gibi Çarşıdan aldım Alex telles eve geldim veysel sarı oldu yine

0|0
    0|0
  • Kardeş sıkntı Alez Telles'in klübünün ödeme planı yüzünden tek parça da istiyolar 6 milyon euroyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...