Beyler siz bu mesajı hangi anlamda atardınız?

merhabalar yaklaşık 1senedir biriyle konuşuyorum daha doğrusu kendisiyle ailecek görüşüyoruz aramızda yaş farkı var ve ne olduğumuz belli değil abim göya ama sanmıyorum bir abi 7/24 kardeşiyle mesajlaşsın bazen hoşlanıyormuş gibi konuşmaları oluyo ama anlam veremiyorum malesef onu bilmiyorum ama bende boş değilim ve artık konuşmalarımda da biraz üstü kapalı belli ediyorum dün gece bir mesaj attı mesaj aynen şu şekilde:

sana birşey söylemek istiyorum ne zamandan beri düşünüyordum belkide keşke ilk zamanda da söyleseydim hata yaptığımın farkına vardım en azından bazı şeylerin açıklamasını ben sana daha doğru bir zamanda uzun uzun yazıcam bu mesaja merak ettim ne söyleyeceğini dedim merak etmene gerek yok aslında ikimizle alakalı bir durum sadece dedi ... sizce benim ilgimi anladı aramızda birşey olamz gibi birşey mi söyleyecek yoksa onun ilgisi var onumu söyleyecek ? beyler siz bu mesajı hangi anlamda atardınız?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• adam sana resmen aski ilan edecek, sabirla bekle ve sana acilmasina firsat ver derim

1|0
    0|0
    • ama tam terside olabilir o zaman onu tamamen kaybederim :(

• teşekkürler :)

• rica

Erkekler Ne Diyor 8

• "daha önce br yanlış anlaşılma oldu aramızda beraberiz sandı onun bir akrabası bana ikimiz mi öyle birşey asla olmaz demişti o sözün ardından bu mesaj çok olumlu olur diye düşünmedim açıkcası."

Simdi kalabalik ve aile ortamlarinda bunu demesi normal cevresinde yanlis anlasilmak istemez ya da senin o an ne tepki verecegini bilmediginden.

Yani ona aldiris etme kendimden biliyorum ;-)

1|0
    0|0
    • herkes olumlu düşünüyor inşallah öyle olur siz haklı çıkarsınız :)

• Ama sende konusarak belli et belliki ates her iki bacayida sarmaya baslamia mutluluklar dilerim ikinizede :-)

• teşekkürler :)

• Onun ilgisi var net. Söylemeye çekinmiş. yoksa ilgini anlasa ve istemese böyle birşey yapmazdı. Bol şans

1|0
    0|0
  • Mesaj atmam.

0|0
    0|0
  • her 2 seceneklede yazardımda sanırım ilgisi vr

1|0
    0|0
    • ağzından bal damlıyo :) daha önce bir konu açılmıştı o zamanda ikimiz mi öyle birşey olamaz falan demişti kafam iyice karıştı bu mesajdan sonra bende acaba dedim beni kırmadan olmayacağını mı söyleyecek ama bilemedim ::/

• yazarım :)

• tamam bekleme salonundayım :):D

• bu iş tamam ama bırak ilk hamleyi o yapsın

1|0
    0|0
    • ben birşey yapmıyorum zaten ondan en ufak birşey bekledim hep acaba bu zamana kadar abi dediğim için birşey söylemedi de şimdi ilgimi belli ettiğim için mi konuşmaya karar verdi acaba

• canına tak etmiş ve bu konumda öyle bir itirafta bulunması kolay değil

• daha önce br yanlış anlaşılma oldu aramızda beraberiz sandı onun bir akrabası bana ikimiz mi öyle birşey asla olmaz demişti o sözün ardından bu mesaj çok olumlu olur diye düşünmedim açıkcası.

• Ailecek görüşüyosanız seneye evleniyon hadi hayırlı olsun :D

1|0
    0|0
  • teklif geliyor

1|0
    0|0
  • Ya güzel kardeşim. Hoşlanıyo musun? O da senden hoşlanıyo mu? Bırak teferruatı da mutlu olun işte :)

0|0
    0|0
    • ben hoşlanıyorum da onun hoşlandığını bilmiyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• var sana karsı bişeyleri olmasa böyle bir mesajı atmazdı ki keske ilk zamanda da söyleseydim hata yaptığımın farkına vardım cümlesinde anlatıyo yani :))

1|0
    0|0
    • ağzından bal damlıyo :) daha önce bir konu açılmıştı o zamanda ikimiz mi öyle birşey olamaz falan demişti kafam iyice karıştı bu mesajdan sonra bende acaba dedim beni kırmadan olmayacağını mı söyleyecek ama bilemedim ::/

• ölümcül bekleyiş... :) tamam çok teşekkürler sonucu yazıcam :)

• rica ederim cevabı bekliyorum :)))

• evet sanırım senden hoslanıyor acıklıcak yakında durduk yere boyle bı mesajı atmaz ve sureklı senlede ılgılenme z bos degıl bu bı gercek

1|0
    0|0

• senden hoşlanıyor belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...