Şimdi sevgiliniz size neden böyle demiş olabilir ki

şimdi ayrıldınız barıştınız ve ilişkiniz eskisi tamam bunda sorun yok peki aranızda o canımlı cicimli olmadınız her konuşmanız normal bir sevgi sözcüğü yok ve size bana neden soğuk diyor sizce sevgi sözcü duymadığı için mi böyle diyor örnek veriyorum nasılsın iyim sen nasılsın diyorsun ya da günaydın diyorsunuz bu kişi sizden ne bekliyor olabilir erkek ya da kız olsun hele bir kız bunu diyorsa

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Ayrılıp barışmam. Bu nedenle de bana öyle bir şey denilemez.

0|0
    0|0
  • Demekki eskisi gibi birbirinizden okadarda etkilenmiyorsunuz araya soğukluk girmiş galiba tam düzelmemiş herşey yoksa benmi öyle anladım.. İçinden gelmeyince zorla olmuyor maalesef...

0|0
    0|0
  • çok aşırı sulu konuşmalar hoş olmasada yinede araya güzel birşeyler katılmalı. soğuduğu hissine kapılmak normal yani

0|0
    0|0
  • sizin olay bitmişsiz farkında değilsiniz. zorlamanın bir anlamı yok . zaten ayrılıp tekrar birleşmelerde farkına varamıyorlar tekrar birleşmek isteği duyulan acıdan dolayı mantığına bakarak düşünseniz olmuyacağını yürümeyeceğini görürsünüz.

0|0
    0|0
  • nasılsın güzelim iyiyim canım saol hayatım demek bukadarmı zor nalmıyorum sizi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sürekli aşkım, tatlım, cicim denmesini ben de pek sevmem, yani o zaman yapmacık oluyor biraz, inandırıcılığı kaçıyor. ama hiç söylememek de iyi değil bence. diğer normal arkadaşlardan farklı olduğunu hissetmek ister insan. özel olduğunu bilmek ister. sevgi sözcükleri olmazsa diğerlerinden bir farkın kalmaz o adam ya da kadın için, ya da en azından ben farklı hissetmem :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...