Ronaldiho Cuma günü geliyormus

Brezilyada ki takimlarla anlasamamis. Besiktas'i kabul etmis. Alman Spor kanallari bu haberi veriyor aksamdan beri. sizce dogru mudur?

0|0
6|32

En İyi Kız Görüşü

• Bekliyoruz bakalım eğer gelecekse de gelen Ronaldinho gençler unutmayalım o , bu, şu değil yani :)

1|0
    0|0
    • Aynen valla havalimaninin kapisinda bekleyecek duruma getirdiler beni ha geldi ha gelecek türkiyeye diye diye :)

• SON DAKİKA..Ahmet nur çebi...yarin herkes bir dünya starını karşılamaya hazırlansın :) heyecanli bekleyisler takimdasim :)

• Hadi bakalım Kartaliçe..Beşiktaşımız için hayrlısı neyse o olsun :)

Erkekler Ne Diyor 32

• Gelme ihtimali çok yüksek.

1|1
    0|0
  • Gelirse ülke prestiji açısından iyi olur.Bence böyle transferler olmalıki en azından ülkenin kaybettiği prestiji geri kazanabilelim.Ben galatasaraylıyım ama gelmesi ülke acısından çok iyi oldu. Tabi iyi olurmu olmazmı orası şüpheli.Buraya tatil amaçlıda gelip yatabilir bunlar hep olabilir gelince görecez bakalım ne için geldiğinide.

1|0
    0|0
  • Ronaldinho is best player kartalıma yakışır

1|0
    0|0
  • Bazıları Sneijder´den daha iyi transfer demişler 28 yaşında mevkisinin en iyi oyuncularında biri olan Hollanda Milli takımının beyni Sneijder ile pili bitmiş Ronaldinho birmi?Siz şimdi Ronaldinho´ya Robben´dende iyi diyeceksiniz peki Ronaldinho´nunmu takımınıza gelmesini istersiniz yoksa Robben´inmi?Ben açık ara Robben gelsin isterim

Ayrıca Fikret Orman bundan bir yıl önce "bir takımda bir futbolcu 1 Milyon Euro kazanıyorken diğer futbolcu 6 Milyon Euro kazanamaz dedi" şimdi olduda tükürdüğünü yalamaya başladı

1|0
    1|2
    • sneijder dediğin hani şu hollanda milli takımında kulübede oturan oyuncu mu?

• tabiki daha iyi transfer.! Adam bir efsane. Ayrica ronaldinhonun takipci sayisi Sneidere oranla 6 milyon kisiden fazla..! Sneider da kimmis? Drogba desen tamam dicem de

• 28 Yaşındaki Sneijder ile pili bitmiş Roni birmi?Ona bakarsan Roninin takipçi sayısı Robben den Ribery dende daha fazla peki şu anda Roni Ribery ve Robben den dahamı iyi?Ronaldinho Barça döneminden sonra pili bitti

• Hayırlısı

1|0
    0|0
  • Şimdi buna ne yorum yapsam bir tane fanatik gelip bana dayılanacak o yüzden sinirimin bozulmaması için pas.

1|0
    0|1
  • galatasaraylıların yorumlarına bakıyorumda hep çekememezlik hep kıskançlık. ayıp ayıp saygı duyun biraz. Dünyanın en büyük yıldızlarından biri geliyor türkiyeye

1|1
    0|1
    • :)))Yok tribünde oturuyor adam Milli takımın oyun kurucusu bilmiyorsan git öğren

• Adam 2010 dünya kupasında ve Euro 2012 de takımda her maç oynayan kaleci ile birlikte tek bir isimdi Sneijder Hollanda Milli takımının oyun kurucusu ve 10 numarasıdır yedek bir oyuncuya hiç Hollanda Milli takımında 10 numara verilirmi

• ilk baştan beri söylüyorum bizim lig brezilya ya benzemez serttir fizik gerektirir ronaldiho da fizik diye birşey yok,yapamaz burada fiyasko olacak.

0|0
    1|0
  • anlaştılar mı?

1|0
    0|0
    • Anlasmislar, Besiktas'dan daha yüksek bir rakam veren takim olmamis :)

• İnşallah artık.

1|0
    0|0
  • Futbol sevmem beni ilgilendirmez gelip gidenler :D

1|1
    0|1
  • gelsin bakalım

1|0
    0|0
  • gelmese de Beşiktaş gelse de Beşiktaş diyenlerdeniz

0|0
    0|0
  • arkadaşlar adam minerio da kalmayı tercih etmiş bazı sebeplerden ronaldinho gelmiyor...renkliler sevinebilir simdiden...

1|0
    0|0
    • Türk medyasi , Ahmet Nur Cebi ve Baskan sag olsun. hep ayni durum

• gelirse güzel olur

1|0
    0|0
  • malesef takımıyla 1 sene daha uzatmış anlaşmayı:(

1|0
    0|0
  • ronaldinho Ben senin Beşiktaş'a gelememe ihtimalini sevdim...

0|0
    0|0
  • Drogba ve Ronaldinho yu aynı sahda görmek çok süper olacak

1|0
    0|1
    • insallah. gercekten gelirse lige bir heyecan gelecegini düsünüyorum. tabi eger gelirse...:/

• ınsallah gelır fenerbagcelı olarak gelmesını cok ısterım

1|1
    0|2
  • o gün geldiğinde görürürz

1|0
    0|0
  • karar verin artık ya mineiro başkanı uzattık diyo sözleşmeyi

0|0
    0|0
    • Atletico-MG Başkanı Alexandre Kalil'in Twitter hesabından duyurduğu haberde, "Taraftarlar kızmaya başlamıştı, ama esas adam onları çok seviyor. Sözleşme yenilendi." ifadelerini kullandı.

• gelmiyor evet. Sen biraz gec almissin haberi

• Bi' ara gelsin artık..

0|0
    0|0
  • Rakip bir taraftar dahi olarak sevindim bu transfere. Ligimiz şenlenecek. Hayırlı olsun Beşiktaş'a.

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun beşiktaşa

0|0
    0|0
  • maç izlemem

0|1
    0|0
  • Kimseyi beklemedik onu beklediğimiz kadar. Birde quaresma vardı tabi :D

0|0
    0|0
    • :( eski takimiyla yeniden sözlesme imzaladi..

• anlaşma olmadı daha

0|0
    0|0
  • Ben niye alman kanalında görmedim neyse umarım gelir ronaldinhonun adı yeter

0|0
    0|0
  • yok öyle bişey kendini fazla kaptırma ..

0|0
    1|1
  • cumayamı geliyo :)

1|0
    0|0
    • öyle bir haber gecti alman kanalinda. bir diger haber de Rahmi Koc ve Aksel Topalyanin 1 milyon euro verecegi. yarina kesinlesecek insallah :)

• Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 5

• Fanatik fenerbahçeliyim.. Ne yalan söyleyim gelmesine sevindim.

1|1
    0|0
  • Gelirse bence Q7 gibi oalacak

1|0
    0|0
    • Sanmam Q7 gibi olacagini ona verilen paranin 2 misli verilecek Ronaldinho'ya kiymetini bilirler el üstünde tutarlar , umarim yani..:) sonra cikip malzemecinin üstüne isemis gibi sacma sapalak seylerle gelmesinler de taraftarin karsisina :)

• Besiktas hic bir zaman prestij kaybetmedi, sadece cogu kez önü kesildi emekleri calindi. Kasimpasa maci son olaydir mesela. hala bir karara varilmadi macin tekrari gerekiyor ama eminim mac tekrar edilmeyecek. Bu tip olaylar son 2 yildir cok kez basimiza geldi. veBesiktas adina güzel dileklerin icin tesekkür ederim :)

• Rica ederim. Ben Galatasaraylıyım ve milliyetçi biriyim. R10 Beşiktaş'a gelirse, benim ülkemin ve milletimin futbolunun prestiji gelişir. Bunu da bir milliyetçi olarak en çok ben isterim. O yüzden iyi dileklerim olur :)

• Doğru olmadı maalesef iyi oldu gelmemesi Beşiktaş'a pek bir katkısı olacağını sanmıyordum ama şov amaçlı olarak 7den 70e herkesi sevindirebilirdi

0|0
    0|0
  • Gelse ne olacak tipsiz dişlek. Adam gibi top oynamıyor uzun süredir.

Kargalar kendini avutsun

0|1
    3|2
    • Kargalardan kastin kartalsa eger. O kartal sizin gibileri avlamasini da bilir.! adam bir efsane+ tipe göre futbolcu almiyoruz, mankenlik ajansi degil Besiktas..

• iyiymiş :D

• beyhancık fazla konuşmuş üyelik uçmuş:)

• fernandes isyan etmiş bana 2 milyon vermediler roniye 6 milyon ödeyecekler diye

0|0
    0|2
Yükleniyor...