Bir kadının şık ve çekici giyindiğinde ne hissettiğini merak ediyorum nasıl bir duygu?

bir kadının şık ve çekici giyindiğinde ne hissettiğini merak ediyorum nasıl bir duygu?

bir erkek kadın gibi giyinerek aynı hisleri yaşayabilirmi?

link

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Mrb bn bir bayanim :) merak ettgin duyguyu bn fazlasyla yasadim ve yasiuyorum o yuzdn yardimci oliyim.oncelikle sik ve cekici giynmek bni.muhtesem hissetrir herkesin sana bakip ah ne kadar guzel demesi oyle bakip imrenmesi ozellikle kizlarin imrenmesi dahada egoyu tavan yaptrtir :) bn dikkat cekmyi ozellikle seviyrum aslinda cokta iyi bsi olmasada guu resmn buradan aliyrum cok akilli değilim cok guzlde değilim ama cok alimliyim ve dikkt cekmyi.iyi bilirim buda bni.mutlu eder heycanldrir ozguvenim yerne gelir :)

0|0
    0|0
    • sizin hisleriniz ve duygularınız çok daha zarif .sizin bu duyguları hissetmeniz çok güzel gerçekten .sizlerin hoş ve güzel olmanız bizim için gerçekten her yönden memnun edici .

• Sende giyin takim elbiseleri erkek gbi gezz arkads illa kiz gni hiyinmye gerk yokki bu duygulri yasamk icn sende giyin dikkat cek sende yasa

• haklısın arkadaşım .telekkür ederim paylaşımın için

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence Hasta ruhlusun,pskologa danış. Erkek adam erkek gibi giyinir bunun teferruatı olamaz. Dinimizce de çok günah şeyler bunlar. Kadın gibi giyinince çok güzel birşeye benziceksin sanki eline ne geçicek sadece dalga malzemesi olucaksın. Neyse. Doğru söyleyeni kovuyorlardı dimi? İyi geceler.

0|0
    0|0
    • haklısın .hiç bir zaman haklıya haksız demem .benim düşüncem sadece paylaşım ve senin gibi mantıkı düşünenlerin fikirleri .ben ne yapayımda giyeyim bole bir kıyafeti.size yakışır güzel olmak .

• teşekkür edeirm çok nasiksizn sağolasın .

• Rica ederim.

• şık ve çekici hisseder :) :) :) öz güven artınca yürüyüşü bile değişir :) ama bir erkek öyle giyinirse kendini aptal gibi hisseder bence :) adam gibi giyin bak nasıl göğüs kabartarak yürüyosun:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• onları sende giysen kıvırtmayacağın varsa bile kıvırtırsın kanka:)

0|0
    0|0
    • haklısın elbette insan farklı hisseder .

• kanka 1 kere değil 2 kere güldün demekki haklıyım:))

• haklısın gerçekten .diyecek sözüm yok

• bende leopar desenli tayt giyen kilolu bayanları merak ediyorum, hatta bazen geceleri rüyalarıma giriyo korku içinde doğada bu desende bu boyutta canlı yok bu ne diyerek uyanıyorum :)

0|0
    0|0
    • haklısın bazı kadınlar bedenlerinde hoş durmayacak kıyafetler seçiyorlar hoş değil .

Yükleniyor...