Sizce kızın amacı ne

arkadaslar okulda yakın oldugum bir arkadasım var ve bizle takılan bir kız daha var ve sınıftan baska bir kız bizle takılan bu kıza "aslıcığım hep onlarla takılıyorsun. sıkılmıyor musun onlarla takılmaktan? onlar çok soğuk bence. bilmiyorum ya da bana oyle gelıyor. sureklı onlarla takılıp kendını kapatma. standart bir insan olma. sınırlarını aş" falan bir şeyler demiş. sizce bu kızın böyle şeyler söylemesi ben ve arkadasımın dışarıdan ezik, pasif ve içine kapanık,çekingen tipler oldugumuzu mu gösteriyor?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• hayır siz ezik ,pasif ve içine kapanık değilsiniz .aslında sizin kendi aranızda seviyeli ve dürüst bir arkadaşlık ortamı olmalı .bence o kız terbiyesiz .arkadaşınızın aklını çelmeye çalışmaktan başka bir nedeni yok .nedemek bu standart bir insan olma ve sınırlarını aş .sonrada kız bir ortama girsin .birileri ile tanışsın ,yanlış çevre edinsin , iyi aekadaşları olmasın .o zaman ne olacak .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Onu söyleyen açısından öyle olabilir.

0|0
    0|0
  • kız milletini anlarsam bir gün kurban keseceğim... bu kızlar neden birbirleriyle uğraşır.. el alemin cewresinden o kıza neymiş ?

0|1
    0|0
  • lise yıllarımda tanırdım tanınırdım lisede kızlar 1 hafta 40 yıllık kan davalısı gibi 1 hafta sonra can ciğer oluyorlar kadınlar zor .

0|0
    0|0
  • hikmet aslı da ... paylaşılamayan hatun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Tam üstüne bastın ayağını çek. Sizi derin yerinizden vurmuş.

0|0
    1|0
  • Belki seni sevmiyordur kotuleyerek de kendini tatmin etmeye calisiyordur.sende degil de onda sorun varmis gibi dusun.hareketlerinden eminsen ne derse desin.onlar dusunce insani degiller.insanlari konusacak kadar dusmusler

0|0
    0|0
Yükleniyor...