Kızlar reddetmeden önce neden düşünürsünüz?

Çıkma teklifi eden erkeği reddetmeden önce neden bir müddet düşünürsünüz ya da sizi düşündüren birini niye reddedersiniz?

Güncellemeler:
Kafanızda tam netleştiremeyip kararsız kaldığınız için mi?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Denemeli miyim diye olabilir

Can sıkıntısından olabilr

Hava için olabilir ...özet olarak kız milletiyiz hiç belli olmaz neden oldugu :)

0|3
    0|0
  • "Çıkma teklifi" ettiyse direkt veto yer.

0|2
    0|0
  • Emin olmak için. Ama ben genelde düşünmem Hayır ise cevabım Hayır derim

0|0
    0|0
  • ben düşünmem yani ya evet ya hayır derim uzatmam..

0|0
    0|0
  • düşünmeden reddetsekte hiç düşünmedin, biraz zaman ver kendine diyen tipler var ondan

0|0
    0|0
  • ufak bir araştırma yaparız

0|0
    0|0
  • ben düşünmem

0|0
    0|0
  • Kirmamak için ne desem acaba diye

0|0
    0|0
  • Kirmadan nasıl red ederim onu düşünürüm o yüzden bir süre beklerim bahane üretmek icin (hayatimda kimsyi almak istemiyorum uzun bir , benim sevgilim var,arkadas olabiliriz vs .işte yalanlar dusunurum )

0|1
    0|0
  • kudursun diye yapıyoz

0|1
    0|0
  • ya direk hayir deyip uzmemek icin heralde benim stilim degil :)

0|2
    0|0
    • Yesinler stilinizi:)sora kafamızfa kırk tane şeytan gezior:D

• İşte direk söylemeli bence hiç düşünmeden eğer gerçekten istemiorsan

• ee tamam iste ben de ayni seyi diyorum ego tatminide olabilir

Erkekler Ne Diyor 3

• Kaç kere dicem şunların totolarını kaldırmayın diye hem erkekten beklerler edincede red yersin :D

0|1
    0|0
  • düşünmesin mi birader beklediğimi birşeyse düşünsün beklediği birşey ise olsa da düşünmüş gibi davransın bir zahmet biz erkeklerde de yok mubir kıza fazla yüz verirsen üste çıkar muhabbeti onun gibi düşün işte pat diye kabul ederse de bizim g*tümüz kalkar anladın kalkmaz deme kalkar D düşünmeden kabul etti zaten o da beni seviyordu falan filan derken bir ego tatmini olur ..

0|0
    0|0
    • Ya bilemem tabi de haklı olabilirsin ama sevdiğim kişinin beni direk kabul etmesi niye kaldırsın ki bence insana daha inandırıcı gelir yani demek ki o da gerçekten beni seviyomuş teklif etmemi istiomuş dersin daha sıkı sarılırsın yanlış mı?

• ya sende haklısın benim dediğim sadece çok tanımadığı biri olunca diyorum diğer türlü fazla yakın yani vaktinizi birbirinizi tanıyarak geçirdiyseniz tamam ama diğer türlü tanışmadan direk tekliflrde geçerli benim dediklerim o zaman sevse bile kişilik anlamında tanıyamadıysa hemen cvap veremz tabiki ama karışık bir durum akışına bırakıcan :D

• Bunlar hep bizi çıldırtmak için :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...