Hayatla bağlantıyı koparmak..

Ne mikrop insanlarız biz ya :) hava soğuk zaten ne arıyosunuz dışarda herkes evlere..Salgın malgın kalmaz bu nedenle..Doğrumudur?

Güncellemeler:
Şu an grip değilim.Geçen sene ailece bir salgına yakalanmıştık.Ne çeşit bir salgınsa 2 gün boyunca evden çıkamamıştık halsizlikten.Bazıları gerçekten yatağa düşürüyor..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• 3 gün arayla odamdan çıkıyorum yoksa hırçınlaşıyorum oksijen çekemeyince...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Senin immün sistemin zayıfsa hasta insanların dışarıda gezme hakları olmayacak mı yani. Görende başka bişey olmuş sanacak

0|0
    1|0
  • Herkesin işi gücü var herkes orta yere öksürüyor hapşırıyor normal. Onun yerine mendil taşısa herkes bu sorun olmucak ya da hasta olan evinde dinlenmeli.

0|0
    0|0
  • dışarı çıkıyorum çünki karılı kızlı geziyorum

sizene acaba?

0|0
    0|0
  • Evdeyim zaten. Disari ciksam ks ye niye girimki

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğrudur :D

0|0
    0|0
  • evde olanlarda havasızlıktan hasta oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • bağlantının kopması ıcın ıcerde olmak gerekmez dısardada yalnız kalınabılır :)

0|0
    0|0
  • doğrudur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bünyem çok zayıftır, geçen sene 10 gün boyunca basit bir nezleden dolayı hastanede yattığımı hatırlıyorum . Bu sene grip aşısı da yaptırmadım meyve sebze de yemem ama yine de hasta olmadım. Ev arkadaşım vs . tanıdığım herkes şuan hastalıktan kırılıyor ben de gün içinde 2-3 toplu taşıma aracı kullanmama rağmen hala hasta değilim şükür!

Not: Umarım yukarıda yazdığım paragraf evrenin zoruna gitmez de beni hastalıkla cezalandırmaz.

1|0
    0|0
  • Özellikle çıkıyorum. Ben hastaysam siz niye sağlam kalasınız?

1|0
    0|0
  • Ben daha şu güne kadar kapmadım o salgından. Ama annemle kardeşim kapmış, bende yarına pert olurum :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...