Dünyanın en yetenekli 11'i arasında Gökhan Gönül'ün olması hakkında

ne düşünüyorsunuz ? ben bir fenerli olarak gurur duydum ne kadar doğruda olsa yalanda olsa farketmez.

buyrun link: link

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Dünya'nın değilde Gökhan Gönül'ün avrupa'nın en iyi sağ açıklarından biri olduğunu 6s'lisi de biliyor beşiktaşlısı da biliyor..

Dünya'nın demeleri biraz ironi olmuş sanki..

1|2
    0|3

Kızlar Ne Diyor 6

• ne oldu gökhan gönül olduğunda yalan mı oluyor sizin futbolcuunuz dünyanın en yetenekli ilk 11 de olsa doğru derdiniz neyse :)

0|1
    0|0
  • Yalan ya da doğru Gökhan kişiliği de dahil benim için çok süper biri.

0|2
    2|1
  • Fotomaç okunur mu ya geldiğin habere bak hani nerede Sneijder hani nerede Drogba

0|0
    0|0
  • buna çocuklar bile güler

0|0
    1|2
  • Fotomaç '_'

0|1
    1|3
  • her okuduğuna inanma

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 14

• Gökhan Gönül Türkiyenin gelmiş geçmiş en yetenekli en istikrarlı en efendi futbolcusudur. Fenerbahçenin ve TÜRK MİLLİ takımının değişmez ismidir. bir zamanlar barcelona nın transfer listesine girmiş bir oyuncudur. Dünyanın yetenekliler listesine girmesi bizi gururlandırmıştır.

bravo Gökhan Gönül

1|1
    0|1
    • Son 3 Yıldır Ebouenin tırnağı olamadı

• Ebuemi gökhanın yanından bile geçemez fener gökhanı satsa llk alan gala olur masal anlatmayın bazen gerçekleri hazmetmek lazım

• Bu sene Gökhan daha iyi ama geçtiğimiz sezon Eboue daha iyidi ayrıca gökhanı satsanız alırız orası doğru çünkü yabancı sınırlaması var

• gökhan gerçekten çok iyi.. ama dünyanın en iyisi mi? ben fenerli olarak sanmıyorum.. eğer 8 puan fark varsa gökhanla canerin sayesinde.. 30 küsür gol atan forvetlerin değil yani..

0|1
    0|1
  • Şimdi Gökhan Gönül Robben´den Ribery´den dahamı yetenekli oluyor

Fotomaç alma aldırma !

0|1
    1|0
  • Ohaa gelecek vaadeden diyor laa bu gazete tam bir fiyasko.Adam 28 yaşında ne geleceğinden bahsediyolar :D :D

Dani alves 4 tane gökhan eder yalndan yazıp çizmişler.

0|0
    1|2
  • Gökhan gönül ve yetenek ? bağdaştıramadım.

0|2
    1|2
  • bu fotomaç 5 yıl önce ronaldinyo yu sırayla tüm takımlara transfer etmemişmiydi :D

0|0
    1|1
  • Saçmay mış. Türkiyenin desem belki.

0|0
    1|1
  • Gökhan gönül türkiyenin en iyi ve en yetenekli sağ beki tartışmasız ha bunu hazmedemeyenler varsa gazoz iyi gelir amma ve lakin dünyanın en yeteneklisi arasına girmesi çok abartılı olmuş öyle olsa barca ya da realde ilk 11de olurdu

1|0
    0|1
  • Son 10 maçta bir işe yaradığını görmedim Gökhan'ın. Alaba gibi bir oyuncu varken Gökhan yersiz olmuş.

0|0
    1|1
  • Abi gökhan yetenekli de oraya ondan önce girebilecek adamlardan bir futbol takımı kurarsın her gördüğünüze inanmayın

0|0
    0|1
  • hee Gökhan Dani Alvesden iyi

0|0
    1|1
  • İniesta Ronaldo Neymar Gökhan Gönül ... Guldum :D

0|0
    0|1
  • saçmalık. tamam gökhan iyi bir oyuncu olabilir ama en yetenekli 11e almak ne demek..

0|0
    1|1
  • Drogba yok muo hangi 11 e seçilmiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...