Çok şaşırsın,ömrü boyunca unutamasın?

Bu evlenmeden önceki son doğumgünümüz, genelde hep o süprizler yapar. Defalarca benimde süprizlerim olmasına rağmen Genelde Odun olan taraf hep ben oldum. Yani 10 da 1 i kadar bile yapmadım. Bu tarz akıllar almam ama değişik fikirlere çok ihtiyacım var, sizce doğum gününde mutlu olması için ne yapmalıyım?

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• ona harbı şık bır elbıse al gece gıymesı ıcın...

aksam yemeğe gotur.beraber güzel bır yemek yedıkten sonra en sevdıklerının hatta okul arkadaşlarının bıle olduğu bır partı organıze et.ama hiiiç haberı olmasın bu konuda uzman bırınden akıl al ya da kızın kankasını falan ayarla.sessız sedasız halledın ve partıde ona olan askını bı kere daha ıtıraf et.

0|0
    0|0
    • hepsi basit,klişe asla unutulmayacak tarzdan değil, he ben böyle şeyi ömrüm boyunca unutamam dersen tabi anlarım, ama daha iyilerini yaptım :)

• Allah^a şükür aç değiliz, ikimizin durumu da iyi. ya hem ben süpriz dedim sen tatil dedin. Nereye gittik biz ya :/

• ok vazgectım ama bulduğun fıkırlerı güncelle mümkünse ya da unutamayacak ne yaptığını ?

Kızlar Ne Diyor 13

• Bu soruyu senden görünce nedense şaşırdım. Allah mesut etsin şimdiden. güzel bişey bulabileceğine eminim.

0|0
    0|0
  • Şeker hamurundan kurabiyeler de yaptır bence sürpriz olarak :D

Uygun fiyattan sipariş alabilirim :D :D

1|1
    0|0
  • valla taktir ettim onu canlı müzikli bir yere götür bir anda pasta gelsin ya da bir kutu kapısının önüne koy içine hediyeni koy kapısının ziline bas kaç :) güzel bir süpriz olur

0|0
    0|0
    • hadi canlı müzik neyse de zile basıp nası kaçayım kameradan görr ben çıkana kadar :D

• çalışıyorsa işyerinden bir arkadaşını ayarla, o işe başlamadan bikaç saat önce işyerine git masasını odasını yani çalışma alanını süsle balonlarla çiçeklerle filan. İşyerine gittiğin bu manzarayla karşılaşınca gayet mutlu olur bence.

0|0
    0|0
  • taktir ettim sizi. artık kabullenmişsiniz fakat pes etmemişsiniz.. arkdasların fikirleride hoş bolşans...

0|0
    0|0
    • pes edicek bişey yok veya benim durumumdan hayıflandığını görmedim. He arkadaşlarını söylüyorsa bilemem

• bilemem, bende nişanlıyım seneye evleniyorum konuyu hoş buldum yorum yazmak istedim mutluluklar.

• teşekkür ederim. cümlemize :)

• evlilik teklifini geri al onun için değil ama senin için en güzel hediye olacak ilerleyen zamanlarda

emin ol çok şaşırıp unutamayacağı bir heidye olacaktır.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Oklava oklavanın ortasına da kurdela Alsana incelmiş odun Alsana süpriz :)

0|0
    0|0
  • Buyuk lcd tv paketine iki lahmacun koy al sana sürpriz :)

1|0
    0|0
  • Googleye "sevgiliye kitap" yaz ve o hediyeyi ver. Sen etmeden kendisi evlenme teklifi etçek sana

0|0
    0|0
  • Doğduğu gün basilmis olan eski bir gazeteyi bul ve al

0|0
    0|0
  • mutlu olucagı varsa her yaptığınla olur zaten

0|0
    0|0
  • O neler yaptı söylesene biraz merak ettim işimize yarar belki :)

0|0
    0|0
    • valla neler yapmadı ki, ama benim için dünyalar ötesi birtane çok anlamlı olanı vardı. Askerliğim benim kritik bölgede Tuncelide idi, benim askerliğim süresince her günümü yazmış, konuşmalarımızı bile, kağıda dökmüş, ben teskere almama yakın kargo ile gönderdi ve cam fanus içinde notlar vardı, ktmde onları okumaya doyamadım

• Ooov baya romantikmiş sevgilin. Neler yapabilirsin düşüneyim biraz

Erkekler Ne Diyor 8

• Doğum günü pastası yaptır bitane içinden sen çık moruk güzel sürpriz olur:D

1|1
    0|0
  • Evi bosalt kim varsa artik heeer tarafa mumlar dik bide bir odayada canli kemal falan koy kendi yaptigin yemekleri bir sarapla ikram et bir sik bir masada her taraf gul yapraklari ve mumlar olucak keman ekibide arkadan ince bir fon olucak ;) mutlu olmazsa cinsiyeti degismistir

1|0
    0|0
  • Canlı muzık olan bır mmekana götür önceden şarkı söyleyecek aarkıcıya para ver şarkısının bırısıne kız arkadasın ıcın soylesın adı mıkrofondan duyulunca cok şaşırır ve mutlu olur

0|0
    0|0
  • tektaş veya çanta al bu ikisi artık nekadar cok banel de olsa bayanların cok cok cok sevindiği bir olay :D

0|0
    0|0
  • The Game'i izle.

0|0
    0|0
  • doğum gününe her iki elin bellerinde birer bomba hatun ile git sana ilgi fazla göstersinler bak bidaha unutuyomu evlendiine evleneceyine pişman eder ömür boyu seni :))))))))))))))

0|0
    0|0
  • Sen sevilmeyecek adam mısın güzel kardeşim. Güzel yüzün gibi içinde temiz. Sen Ne yaparsan yap beğenecektir.

0|0
    0|0
  • sarılman onu mutlu etmiyorsa*et gitsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...