Ronaldinho gelince Drogba Türkiyeyi terkeder mi ?

Malum futbolun tanrısı türkiyeye geliyor. Haberini 6 ay önce vermiştik. O dönemden beri drogba Türkiyede ve Galatasarayda mutlu değilim açıklamalarında bulundu. Yıldızı sönük kalacak ve kariyerini bitirmek için başka bir ülke arayışında. Sizce hangi ülkeye gider ? Bence çine geri döner :D

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Haberi 6 ay önce mi vermiştiniz ?

Yahu 2 yıldır Ronaldinho'yu almaya çalışıyorsunuz. siz alana kadar adam jübilesini yapacak neredeyse.. bi' an önce o adamı alın ben bi' fenerli olarak 10 numara verildiği takdirde formanızı alacağım.. R10'u izlemek Alex'i izlemek kadar bana haz verir..

Gelelim tartışma konusu olan "Ronaldinho mu? Drogba'mı?" sorusuna. Abi ikisi de farklı mevkilerde oynayan üst düzey profesyonel. kıyaslama yapılması son derece ironi. Oldu da kıyaslarsak ;

Drogba ancak ronaldinho'nun götünün kılı olur. (nokta)

0|3
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Salak mısınız siz? Siz kim oluyorsunuz da Drogba'yı ezmeye çalışıyorsunuz? Ronaldinho kim ki Drogba ondan korkacak? 2 yıl önce CL'yi uzatan kafa golünü Ronaldinho mu atmıştı? Ya da Barca'dan sonra pili biten Drogba mıydı? Ronaldinho kötüyken Drogba Premier Ligi sallıyordu.

0|0
    0|0
  • Gelen Ronaldinho ya ,kıyaslayacak birini bulamadım :)

0|0
    0|0
  • Amerikaya gidecek yerini hazırladı. :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ne kadar salakca bir soru drogbanın öyle acıklaması olmadı yıldızı sönük kalacakmış 2 ay sonra sakatlandım diye yatarsa şaşırmam ikisi farklı oyuncu kıyaslıyorsun 2 calım 2 frikik bask ne olcak sanki o adamada 6 milyon cok gibi ronaldinho gelsede kurtaramaz sizi sanki film artisi geliyo ya türkiyeyi terketcemiş

0|0
    0|0
  • Giderse Drogba Amerikaya gider teklifte var zaten.

0|0
    0|0
  • Drogba iyi oyuncu ligde iş yapıyor ama bize attığı goller defans hatası ya da onun fırsatçılığındandı son demlerini yaşıyor futbol hayatında gs'ye genç forvet lazım, bizede r10+defans. Soruna gelince futbolu burada bırakabilir

0|0
    0|0
  • Drogbanın karakteri yeter.

1|0
    0|1
  • soru sormak için soru sorulmuş..

1|0
    0|0
  • 2 side ayrı kalite ayrı tutulmalı bence Beşiktaşlıyım bu arada

0|1
    0|0
    • kızlar bile futbolu sizden iyi biliyor. aynı kaliteymiş hahahaha

• Futbol bilgimi kimseyle tartışacak değilim de 2 side kendini kanıtlamış futbolcular sen neyni kafasını yaşıyon

• he mesela sabriyle messi de kendini kanıtlamış futbolcular hahahaha

• etmez diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Gala bu sene şampiyon olamazsa drogba kalmaz o bir gerçek sneider zaten avrupadan teklif geldiği an gider o kesin

0|0
    0|0
  • Bu kadar saçma bir soru sorduğun için seni tebrik ediyorum.

0|0
    0|1
    • çarşı logosu koyan gs lılere ayar oluyorum.

Yükleniyor...