Arabadaki erkeklere neden bakarlar, kızlar da araba düşkünü mü?

genç yaşta araba sahibi olanlara bakış açınız nedir ? ben arabadayken kızların baktığını fark ediyorum yiyecek gibi sizce nedeni ne olabilir?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben de cok ilginctir. Arabayi kullanan degil yaninda oturana bakiyorum. :) Onlar daha mi sevimli oluyor ne. Hem bunun kiz erkekle ne alakasi var. Ben de ilk arabami gecen yil alabildim. Bana da bakiyorlar ne var bunda. Hem kirmizi isikta durdugunda yan arabadaki yakisikliyi gormenin ne zarari var ;)) ejejejej

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Bazı kızlar arabası zengin olan erkeklerle olmayı hayal ederler.Otobüste veya dolmuşlarda sürüneceğime ah ah şu arabanın içinde olsaydim diye düşünenler vardır eminim :)

0|1
    1|0
  • Bazen o erkeklerde arabanın camını açıp trafıkte karıya kıza bakmayı ıhmal etmıyor ama... :)

0|1
    0|0
  • arabalı sevgilim hiç olmadı :(

0|1
    0|0
  • vallahi ben bakıyorum ama tipe bak taş gibi çocuk daha 20 yaşında ve altında bmw si var garanti baba parası yiyor gerizekalı diyerek iç geçiriyorum :))))

0|0
    0|2
  • araba lüks ise bilemem ama normal orta halse tesadüften başka bişey değildir trafikte hep olur kafanı çevirirsin yandakide çevirir sadece tesadüf sonra dönersin o kadar hemen havalara girmeye gerek yok yani

0|1
    0|1
  • İyi bir araba (orta halliden bahsetmiyorum, Porsche, BMW, Mercedes gibi olacak) bir adamı bin kat daha yakışıklı gösteriyor.

0|0
    0|3
  • Hiçte bakmam.

0|1
    1|0
  • bende bakıyorum ama şuna bak bu yaşta eline araba vermişler diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• küçükken erkek çocukları arabaları kızlar ise barbi bebekleri severdi

şimdi büyüdüler ve erkekler barbileri kızlarsa arabaları seviyor

0|6
    0|0
  • türk kızları böyle dostum, %95'i paraya ve zenginliğe taparlar.

zengin bir adam, isterse burnunu ulu orta karıştırıp çıkardığı sümüğü ağzına atıp yutsa bile, zengin olduğu için türk kızları sorun etmez bu davranışı. zengindir çünkü adam.

ayda 50 bin TL kazanan adama vermicek hatun yoktur Türkiye'de.

0|3
    1|1
  • guc,statu ve basari arayisi icgudusu efenim...

0|2
    0|0
  • biryerde birşey okumuştum tuhıfıma gitti ama düşündürmedide değil yani...

"erkek çocukken arabaları sever onlarla oynar-- kızlarda barbie bebeklerle oynar"

büyüyünce işler tam tersine döner.. :)

0|1
    0|0
    • daha doğrusu şöyleydi yazı..

"erkek çocukken araba ister, kız ise barbie bebek ister.. büyüyünce tam tersi olur.."

• Evet

0|1
    0|0
  • araban varsa bir avuçç elindw ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...