Bilgisayar kasasının içinde 5000TL buldum ne yapmalıyım?

Kardeşim büyük ihtimalle kirli işler peşinde çünkü kasanın içindeki tozları temizlemek için kapağı çıkardım bir baktım 5.000 lira var şok oldum acaba kendisine söylemeli miyim yoksa çaktırmadan yerinde bıraktım öylece kalsın mı yoksa anneme mi söylemeliyim yarım edin?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle, paraya dokunma eğer yasa dışı bir yolla bunu elde ettiyse kanuni işlem yapılırsa bu bugün içinde değil ilerleyen zamanlardada olabilir bilgisayarına el konur o anda o para orda çıkarsa sende ellediğin için parmak izin kont. edilir eğer kanunsuz yolla kazandığına dair şüphen varsa ihbarda bulun durumu ize et polise takibe alırlar suçu varsa yakalanır ev araştırmasında denk gele çıkmış para gibi olur daha kötü durumlar olmadan bu önünü keser paradaki parmak izleriyle diğer kişilerde belirlenir bu vb. işlerin sonu gereken tedbirler alınmassa çok daha acıtıcı olabilir ailecek sizlerde zan altında kalabilirsiniz kanuni bir işlem olursa zamanı mühim değil şimdi ya da sonra ihbarda bulunursan senin ihbar ettiğin anlaşılmaz zaten takip ederler sonrasında duruma göre müdahale olur ya da netten araştır muhakkak bu vb. durum başına gelmiş insanların yorumları vardır oda sana seçenekler sunar karar vermek adına hakkınızda hayırlı olan neyse o olsun inşallah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Git bir fakire ver harcasın sevabına

0|0
    0|0
  • bencede yerine koy kardeşim bulamazsa basına işde gelebilir sorunlarda cıkar

0|0
    0|0
  • Ortalığı karıştırma bırak yerine. Ayrıca bilgisayarın kasasının içini temizlemek nerden aklına geldi? Temizlik hastası mısın? :)

0|0
    0|0
  • kimseye söyleme

eğer kötü algıladıysan annene söyle

0|0
    0|0
  • sakin ol dostum sakin ve elindeki parayı yavaşça yerine bırak=)

0|0
    0|0
  • aldığın yere koy,

senin yanlış bir hareketin, yanlış şeylere yol açar, görmemiş gibi ol

0|0
    0|0
  • bi süre kardeşini takip et . neler yaptığını sezmeye çalış.sonrada annenle konuş. bu arada kardeşin erkek sanırım bide yaşı kaç.

0|0
    0|0
  • kaç yaşında kardeşin o parayı birikim yapacak bilincte eriskinlikteyse koy yerine derim genelde dedeler yapar verirler torunlara caktirma :)

0|0
    0|0
  • allahtan ayakkabı kutusunda bulmamışsın yoksa alırlardı kardeşini :) birde kardeşin para kasası olayını yanlış anlamış :D

0|0
    0|0
  • bana ver parayı:)

0|0
    0|0
  • şuanda kasayı açmak için ter döküyorum inşallah dediğin gibi şey bendede çıkar :))))

0|0
    0|0
  • Aldığın yere geri bırak.

0|0
    0|0
  • Belkı aldıgınızda vardı olamaz mı :)

0|0
    0|0
  • Şantaj yap bu yetmez de yoksa babama solrim falan de maldan payda iste

0|0
    0|0
  • iddaa'dan kazanmıştır belki

0|0
    0|0
    • hyr uyuşturucu satmış olabilir çünkü arkadaşı satarken yakalandı hapiste yani

• kirli işler olduğunu tahmin ediyosan annene söyle.

0|0
    0|0
  • lan bırak kardeşi anneyi felan al parayı doğru Uludağ tatiline :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kardeşin kaç yasında? arkada ortamı nasıl? şüpheleneceğin bişeyler varsa okey konus kardeşinle ama aksi halde biriktirmişte olabilir yani konusmak en iyisi ama arkadas gibi:)

0|0
    0|0
  • kardeşinle bir konuş bakalım

0|0
    0|0
  • bence annenden önce kardeşinle konuş,eğer bir şeyler yapıyorsa bu onu huzursuz eder belki yapmaz :/

0|0
    0|0
  • önce kardeşinle konuş bence .s

0|0
    0|0
  • polise ver hemen

0|0
    0|0
Yükleniyor...