Aldatırken yakaladığınızda ne yapmalısınız?

Hiçbir kadın aldatılmak istemez. Peki, kader ağlarını örer ve aldatıldığınızı öğrenirseniz bu durumun üstesinden nasıl gelebilirsiniz?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Bende sorun mu var acaba bunu öğrendiğimde ağladım ama ona hiç kızmadım çünkü çok seviyordum bu yüzden miydi acaba ben de bilmiyorum ona hiç bişi demedim ağladım ağladım ağlamaktan başka bişi yapamadım ve hala salak gibi arıyorum . Yok yok kesin bende sorun var dimi :/ Ama bazende aşkın gözü kördür diyorlar ya bu yüzdende olabilir mi acaba :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Herseye tahammul ederim. Aldatilmaya asla. Ogrenirsem eger bir daha yuzune bakmam. Eger bende bulamadigini(!) Baskasinda bulduysa yoluna onunla devam eder. Karaktersiz bir insanmis demek ki sevgime verdigim degere yanarim sadcee:)

0|0
    0|0
  • aldatmam asla

0|0
    0|0
  • ben hep şöyle düşünüyoru bir ilişki benim yüzümden biterse belki üzülebilirim neden yaptım ki ondan değerli miydi keşke o hatayı yapmsaydım vs.die fakat allah korusun aldatılıp ya da onun hatası yüzünden biterse bir ilişki derim ki ben mi kaybettim hayır elimden geleni yaptım mı evet kimin yüzünden bitti onun yüzünden bitti geriye ne kaldı sadece ellerimi açr allaha yalvarırım hiç bir zaman mutlu olamasın bana yaptıklarının bin katını ona yapsınlar ya da yapmasınlar cezasını allah versin derim ve sonra dönsün desin ki ben naptım geri dönsün ben bir kez daha haklı çıkıyım mutlu olym ve kapıma gelsin kapıma gelsin bir tekmede ben atardım..

1|0
    0|1
  • dünya erkek kaynıyor bir tane erkek bni aldtmş çokmu .. sıradaki derimm yola devam

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...