Böyle bir garip olay yaşadınız mı?

İyi akşamlar arkadaşlar.Size sorum hislerle ilgili.Yani bazı insanların hisleri cidden çok kuvvetli.Geçen bir yere gittim ama baktırmak amaçlı değil öyle biri olduğundan haberim bile yoktu.Arkadaşım tanıyordu.Birden bana döndü ve anlatmaya başladı kağıda garip şeyler çizdi ordan anlattı falan birşeyler ve geçmişte yaşadığım bazı şeyleri bildi şok oldum.Ve içinden gelerek baktığı için hiçbir ücret de istemedi.Çok şaşırdım ve bazı konularla ilgili şeyle söyledi yani hissederek tabi ki kimse geleceği bilemez ama o kadar emindi ki kendinde hat da iddiaya var mısın bile dedi bana ben şok oldum kaldım.Yani ücret de istemedi.Siz de böyle garip bir şey yaşadınız mı ve gerçekten hislerle bazı şeyleri bilen insanlar var mı sizce de yani size rastgeldi mi ve oldu mu dedikleri?Ya benim en çok şaşırdığım nokta iddiaya var mısın deyip durdu yani o kadar emin konuşuyordu.

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Görme-Duyma-Hissetme

yeteneklerinden herhangi birine sahip olunursa.

Doğaüstü, psişik yetenek olarak bilinir. Evet böyle birşey var.

0|0
    0|0
    • Evet var bence de ama hala inanasım gelmiyor olmaz yani bir olay yaşadım da onla ilgili şeyler dedi yani asla olmaz dedim ama o..

• bahsettiğin kişi belli salladı tuttu.

standart olabilitesi yüksek şeyler söylerler herkesin başından geçmiştir. aşk konuları gibi.

imkansız konular hakkında nokta atışı yaptıysa eğer. Varlıklarla hissiyatı vardır sana musallat bile edebilirler o yani

• Yani şöyle olacak falan dedi ben de inanmadım çok emin konuştu ben de ona şaşırdım yani bazı varlıklarla ilgilisi var belli.Anladım uzak durucam zaten ürkütücü geldi..

Erkekler Ne Diyor 3

• belkideee bazen var böyleleri

0|0
    0|0
  • onlar bu işleri yapa yapa artık ağızları iyi laf yapıyor.10 cümle söyler biri tutar senin gibilerde şaşırır kalır.

0|0
    0|0
  • üç harflisi vardır onun kenks

0|0
    0|0
    • Kesin ben de onu düşünüyorum..

• :)) bence de ürkütücü olmalı ama gitmedim hiç, bir ara gitsem iyi olcak

ya nasıl diyim mesela bir dönüm noktası, bir seçim felan, anlatamadım tam ama neyse

• Ya tabiki illa çıkacak diye birşey yok ama ne bilim hisleri cidden kuvvetli ama..

Kızlar Ne Diyor 2

• bazı insanların hislerinin kuvveti olduguna şahit oldum kendiminden böyle olduguna inanıyorum ama bu kadarını duymamıştım

0|0
    0|0
    • İnanın ben şok oldum ve ayrılık yaşadım onla ilgili şeyler dedi ben inanamıyorum yani asla olmaz dedim o da bir o kadar emindi ya ben çok şaşırdım ama inanasım gelmiyor hala çünkü ne bileyim ya çok rahat konuşuyordu şok oldum.

• ilginçmiş

• Aynen ürkütücü de..

• Nerde baktırdın?Neresi merak ettim..

0|0
    0|0
Yükleniyor...