Üstesinden gelemedim..

Karşınıza yaklaşık 2 yıl önce çıkan okulun popülerlerinden bir çocuk çıktı diyelim. (2-3 ay çıkıp ayrılıyorsunuz) Tam kriterlerinize uygun müzik tarzı giyinişi ''öz güveni''.. 1-2 sene içinde ise bu çocuktaki masumluk-duygular-hisler gidiyor tamamen cinsel gözlükle bakan biri geliyor. Bu aslında hoşunuza gidiyor ama siz aşkla bakıyorsunuz ya da aşk olduğunu sandığınız şeyle. Bunun farkında olaraktan sizinle bir şeyler yaşamak istiyor sizde tabi kör kütük her istediğini yapıyorsunuz fazla ileri gitmemek şartıyla artık o boyutu o kadar aşıyor ki sizde öyle -tabi bulutların üstünde-. Hafta sonu kendinize söz verip haftaiçi okulda gördüğünüzde unutuyorsunuz o -ondan uzak duracağım- sözünü. Sevmiyorum diyemiyor seviyorum hiç diyemiyorsunuz ama kafayı ezdirmeden kaldırmalısınız çünkü bir üniversite sınavı var. Onu tersliyorsunuz ama uğraşması hoşunuza gidiyor Hı sizede sürekli karışıyor erkeklerle iletişiminize sürekli telefonunuzun elinde olmasına falan.. Şimdi size kızın ne yapmasını değil(çünkü ısrarla kendi dikine gidiyor) erkeğin amacını soruyorum hatta bu hikayenin sonucuna da yorum bekliyorum

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• masum duygunun arkasında cinsellik mevcuttur

cinselliği bedava yaşadığın için

bir kayıp içerisindesin

kullanılmak duygusuyla başbaşasın

alışkanlıktanda vazgeçmek zor

1|0
    0|0
    • Kullanıldığımin onun beni hep kandırıp duygularımla oynadığının farkında olmama rağmen neden ısrarla beynimde sürekli onunla münakaşa içindeyim ? Israrla kendimi tuketsemde sanki onu değiştirmek icin çabalıyorum

• sorun evlilik dışı ilişkide bulunman

o senin cinselliğinden bedava yararlanıyorken

senin elinde hiçbir güvence yok

onun önüne evlilik şartı koy

evlenmeden sana dokunmasına izin verme

Erkekler Ne Diyor 1

• bence başına bela almışsın arkadaş çünkü gerçekten seven bir erkek dudaktan bile öpemez :( yanlış yapma uzak dur ondan derim :((

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...