Kapat

Bu durumda ne yaparsınız? Ne düşünürsünüz

29 yaşında 1 bayansınız ve evlisiniz. Eşiniz de 30 yaşında.

Her 2 nizde üniversite mezunusunuz. Ve çok iyi işlerde çalışıyorsunuz. Geliriniz süper.

Anneniz 42 yaşında ve babanızdan boşanmış. Süper ötesi 1 vücuda sahip. İstese 17 lik 1 erkeği baştan çıkartabilir..

Eşinizle 1 akşam yemeğindesiniz.

Ve size şunları söylüyor kocanız gözünüzün içine bakarak.

"Tamam, karıcım biz evliyiz seninle, ama ben annene aşığım. Seninle boşanıp annenle evleneceğim anneni çok seviyorum."

Bu durumda ne yaparsınız? Ne düşünürsünüz

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• s*tir git l*n der kalkarım oradan. Bitmiştir.

1|1
    0|0
  • Kalkar yastığı yorganı eline verir, ikisini de kapının önüne koyarım. Kıyafetler balkondan iner

0|1
    0|0
  • ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • annem beni 13 yaşında mı doğurmuş :S

0|1
    0|0
  • annem kabul etmez :d

0|1
    0|0
  • s... git p...venk derim ayrılırım

1|1
    0|0
    • neden olabilir sence? yok canım annemi kuma olarak kabul etcem öyle geçinip gideriz dememi mi bekliyorsun

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• ya bu soruyu her gün görmek zorundamıyız, ayrıca sen bu soruyu sorduguna göre kesin sen böyle bişy düşünüyorsun

0|1
    0|0
  • cok düşündüm karısının annesi işi acayip demekki sende bu durum var:D olur neden olmasın ama anlamsız gereksiz ve cok saçma, karıdan bosan ama annesiyle evlenme:))

0|1
    0|0
  • Ablacım sen naptın ya harbiden ohaaaaaaa valla yanlış anlamada 30 yaşında adam 42 yaşına bakacak kadar güzel ne gördüki

0|1
    0|0
    • Süper ötesi diye düşün..)

• Anlamadım.:))

• baktımda bende anlamadım zaten :)

• Oha çüş arkadaş kusura bakma da böyle bir şey gerçek olamaz saçmalık yani :(

0|1
    0|0
    • Gerçek olduğun düşün..

• Allah göstermesin de yani ne bileyim eşinin annesi senin de annen olur hiç bir şey düşünemezsin her anlamda. İçinde duygular besleyemezsin ki arkadaş. Senin mi başına geldi?

• Hayal gücüne hayranım illa birine pıçakın iki yüzünü gösterecen :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...