Sizce ronaldinho mu drogba mı ?

sice ronaldinho mu drogba mı ?

• Ronaldinho
    67% (8)45% (5)57% (13)Oy Ver
  • Drogba
    33% (4)55% (6)43% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray 2 sene önce Beşiktaş´ın yıllık 6 Milyon Euro önerdiği Ronaldinho ile yıllık 5.5 Milyon Eurodan 3 yıllığına anlaşmıştı ancak Fatih Terim Milan kulübündeki dostlarından aldığı rapor doğrultusunda bu transfere karşı çıkmıştı bu linktede bunun açıklamasını yapıyor zaten link

Ronaldinho Barça döneminden sonra pili bitti Milan´dada her maç oynatılmıyordu o da mecburen Brezilyaya dönmek zorunda kaldı ama Drogba 35 yaşına kadar üst düzey takımlarda üst düzey tunruvalarda oynadı ve hala oynamayada devam ediyor.

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben Galatasaraylıyım neden Ronaldinho diyeyim ki?

Elbette Drogba o hem takımın hemde taraftarın biricik babası

0|0
    0|0
  • Ronaldinho ya tabiki

1|1
    1|0
  • Drogba'da iyi bir futbolcu ama yetenek açısından Ronaldinho ile kıyaslanamaz

0|0
    0|0
  • bence kıyaslamaya gerek yok... cevap ronaldinho

0|2
    0|0
  • Drogba

1|1
    1|1
  • Ronaldinho

0|0
    0|0
  • B: Drogba

0|0
    1|2
  • ronaldinho bu ya drogba kim drogba yıldızsa ronaldinho süper star

0|0
    0|1
  • cinconlar kendi futbolculsı drogba derler tabi onlarda objektiflik nerde tabiki ronaldinho

0|1
    1|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir GALATASARAY lı olarak söylüyorum Ronaldinho.

Bu adam gibi kimse olamaz o dünya ya gelen en yetenekli futbolcu.

Kariyeri Barça da çok iyiydi. Ama ne zaman Messi oyuna girdi O hep Dışarda kaldı.

Tekrar söylüyorum ronaldinho bu dünya nın en iyisi

0|0
    0|0
  • brezilya türkiye gibi yumuşak sert değil ronaldinho burada yapamaz drogbanın en önemli özelliği fiziği ronaldinho da o yok teknik var sonuc olarak Drogba daha ağır basıyor.

0|0
    0|0
  • ronaldinyo... tartışmam bile.. ikisinin de şuanki performansını ele alarak yazıyorum.. not: la bari bizim maçtan sonra getirseydiniz.. allah korusun frikikte asar bu adam volkanı yaa :L

0|0
    0|0
  • sevgili beşiktaşlılar galatasaraylılardan biz kurtulduk allah size kolaylık versin:)))

hagi mi alex mi

emre mi selçuk mu

volkan mı muslera mı

0|1
    0|2
  • karar veremedim şimdi ikside kaliteli

1|0
    0|0
  • Ronaldinho kariyerinin çok kısa bir süresinde Drogbadan başarılı oldu ama Drogba 35 yaşında bile dünyanın konustuğu bir isim kesinlikle Drogba

0|0
    1|1
  • Futbol olarak türkiye şartlarını baz alırsak kesinlikle Drogba. Çünkü her zaman fiziğini en iyi seviyede koruyan bir oyuncu ve türkiyede fizik oyunu hakim. Ama popülarite konusunda kesinlikle Ronaldinho

0|0
    0|2
  • Ben Drogba diyorum.Neden sorarsanız?çünkü drogba halen adını duyuruyor.Ama ronaldinho piyasada yok.

1|0
    0|0
  • Şimdiden sidik yarışı başlamış :D

Soru saçma olmuş tabiki ronaldinho

0|1
    0|0
  • ronaldinho tabiki

0|0
    0|0
  • taraf olmayan fenerli cevabı: Ronaldinho

0|0
    0|2