4 büyüklerden son on yılın Avrupadaki en başarılı ekibi hangisi?

Evet arkadaşlar lütfen tarafsız bir şekilde yorumlayalim

• Galatasaray
    42% (5)50% (7)46% (12)Oy Ver
  • Fenerbahçe
    50% (6)36% (5)42% (11)Oy Ver
  • Beşiktaş
    8% (1)0% (0)4% (1)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)14% (2)8% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Gördüğüm kadariyla objektiflik sıfır. Galatasaray'in başarilari istatistik verilerinin çok daha üstündeydi ve ülkemizi üst seviyelere taşidi. Son 10 yılın Avrupa'da açık ara en iyi Türk takımı Galatasaraydir. Fenerbahçe'nin geçen seneki başarisi ile Galatasaray'in geçen seneki başarisi arasinda dağlar kadar fark var. Fenerbahçe kendisini zoylayabilecek ilk takım olan Benfica ile yarı finalde karşılaşti ve elendi. Ama Galatasaray? Elenmesine rağmen o hezimet o galibiyetler asla unutulmadı

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçenin Avrupada başarısı varmıki Galatasaray´la kıyaslıyorsunuz?Fenerbahçe gibi vizyonsuz ve amacı sadece Galatasaray´ı yenmek olan bir takımın Avrupadada bir hedefi olamaz

1|2
    4|3
    • galatasarayı yenmek artık zevk vermiyor kardeş

• bak bak bak kardeş dedik söylediğine bak ne yapıyormuş zevki yaşatıyor. yakın zamanda biz uefaya zevki yaşatacağız merak etme sadece biraz sabır

• Şampiyonlar liginde 0 çeken tek Türk takımısınız ayrıca Gs 19. Fener 40. sıralamada

Kızlar Ne Diyor 6

• fenerbahçe

1|2
    1|2
  • Güntekin Onay'ın da Aziz Yıldırım'a yaptığı kapak gibi Galatasaray diyorum

0|0
    0|0
  • hiçbiri .

0|0
    0|0
  • bu konuda tarafsız olamam. beşiktaş benim için herşeyin en iyisi

0|0
    0|1
  • BEŞİKTAŞ ! ama nedense bunu kmse kabullenemiyor.. istatisliklerde fb diyor ne tuhaf.

0|0
    0|2
  • beşiktaş lıyım ama bence trabzonspor

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 7

• rakiplerimizin en büyük başarısı 1 kere şampiyonlar liginde çeyrek finaldir oda fenerin tesadüfü bir başarısıdır kuruluşundan beri şampiyonlar liginde DROGBA kadar gol atamayan bir fenerbahçemi bizim rakibimiz? beşiktaşı küçümsemek istemiyorum ama onların hali ortada onlar da değiller.Trabzonspor bütçesine göre çok başarılı avrupada ama maalese onlarda değiller Galatasaray Türkiye içinde ve dışında Türkiyenin en büyük takımıdır en başarılısıdırda aynı zamanda

1|2
    2|2
  • son 10 yılın avrupada başarılı olan takımı fenerbahçedir bunu ben değil yapılan istatistikler söylüyor inanmayan okuyabilir

en alt başlık link

buda son beş yıl link

1|2
    2|2
  • son 10 yıl derken 2004 ten beriyi baz alıyorum fenerin bir çeyrek finali bide yarı finali var gs nin bir çeyrek finali ve devam ediyor nolucanı görücez işin acı tarafı avrupada başarılı takımımız yok bunlar çokta ahım şahım işler değil dünyanın parası dönüyor ama ne milli takımda ne kulüplerde hiçbirşey yok o yüzden hiçbirisi NOT galatasaraylıyım

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    1|0
  • yaptıklarımız ortada tabiki Galatasaray.

0|1
    1|0
  • bu işin anketi mi olur sana göresi bana göresi olmaz istatistikler fenerbahçe diyor

1|2
    1|2
    • İstatislikler Drogba nın Fenerden daha çok gol attğını söylüyor Fenerbahçe bir Drogba değil

• fb ve gs dıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...