Biz Türkler neden komik bir şeyi tekrar ederiz?

Çok ilginç bir huyumuz var. Biri komik bir şey söylediğinde güleriz, sonra bir de tekrar edip güleriz, neden?

Bayağıdır bu soruya yanıt arıyorum :)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü bizi güldürecek en taze şey o zaman o espridir tekrar edip tekrar güleriz ama 3-5 sefer tekrar ettiğimizde 2.si kadar gülmeyiz diye düşünüyorum:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Anlamadan önce ayıp olmasın diye gülüyoruz,sonrasında söylediği şeyi düşünüp idrak ederek tekrar gülüyoruz :)

0|0
    0|0
  • Ben biliyorum. Güya yanındaki anlamadı ya da ortamdaki bir kimse ya da kendisi dışında herles. Birtek o akıllı diğerleri gerizekalı yı :)

İleri zekalı olanlar genelde komik olayın finaline yaklaşmadan,olayın ortalarında güler ve millet ona saşak salak bakar. Sonundada gülmez. Millet onu gerizekalı sanar. Halbuki o sonunu çoktan beyninde canlandırıp gülmüştür . Sonundada güldüyse ya çok komiktir ya da elstradan birşey daha anlatılmıştır :D

Umarım anlatabilmişimdir.

0|0
    0|0
  • uzun zamandır gülmeyen kişilerde olur o dediğin.

ve beyin onu tekrar ederek hafızasına almaya çalışır :))

0|0
    0|0
  • sonrada tamam ulan yeter artık karnım ağrıdı gülme diyerek tekrar gülüyoruz değilmi ^_^

0|0
    0|0
  • işte bunlar hep zeka seviyesi :)

0|0
    0|0
  • Türklükle alakası ne şimdi bunun herkes öyle yapıyor komik olan her zaman güldürür

0|0
    0|0
  • Çünkü espiri yapama kabileyiti sıfır olan bir miletle iç içe yaşıyoruz (:

0|0
    0|0
  • ben söylim yaratıcı,üretken olmadığımız için aynı şeyleri tekrarlıyıp duruyoruz

0|0
    0|0
  • Biz jetona ip bağlayıp geri çekip bir daha kullanmayı sevdiğimiz için olsa gerek.

0|0
    0|0
  • niye türkler hep kötü şeyler üzerinden hep konu edilir.ne zaman kendimizi aşağılamaktan bıkmayacağız

0|0
    0|0
  • Gülmek bize yakışıyor tekrar gülmek için bir bahane

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Değişik bir tespit olmuş :))

Bir dahaa bir dahaa gülelim diye :D:D

1|0
    0|0
  • çok komik ya o yüzden. boşa gitmesin iyice bir gülelim diye :)

1|0
    0|0
  • bunu ben de çözebilmiş değilim

0|0
    0|0
  • Mutluluğu bulmuşsan sorgulamayacaksın ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...